Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość wycieczkowa

Wrocław afrykarium wycieczka zima

Polecane posty

Gość gość wycieczkowa

Witajcie 15 stycznia chęć wybrać się na wycieczkę x 5 letnią córką do miasta Wrocław 1 dzień afrykarium a drugi dzień spędzić w aquaparku mąż twierdzi ze to nie wycieczka na zimę i wcale nie da się namówić ale jakoś dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ucielo mi tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszcze ile ja bym dlaa aby pojechac gdzies na wycieczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecicie jakiś nocleg blisko afrykarium czy warto tam teraz jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż ma trochę racji. Ja mam daleko do Wrocławia i zawsze jeździmy przejazdem jak jedziemy na narty no i zajechaliśmy 2 lata temu. Niestety, zimno, wrażenia kiepskie, bo samo afrykarium to nie na cały dzień a chodzić po zoo zimą średnio. Na pewno zależy jak pogodę trafisz, my nie trafiliśmy na spacerową aurę, więc po spacerze w zoo resztę czasu spędziliśmy w centrach handlowych. Kolejne dni coś próbowaliśmy zwiedzać, ale trochę na siłę. Z niedosytem wróciliśmy do domu i dopiero latem powtórzyliśmy wycieczkę. Byliśmy 5 dni, zwiedziliśmy i rzeczywiście warto było. Zupełnie inne wrażenia, dodatkowo można popływać statkiem po Odrze, posiedzieć w centrum w knajpce... My byliśmy w upały 40 stopni a i tak było fajnie, myślę, że najlepiej wiosną lub latem się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakiś nocleg możesz mi polecić ? Gdzie polecasz pojechać o tej porze roku? Tylko nie nartyv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym gdzieś pojechac na 2.3 dni w styczniu bo akurat mam urlop a corka ferie ale nie mam pojęcia gdzie. Córka najchętniej by spędziła czas w basenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też do Wrocławia mamy daleko bo 500 km w jedna stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimą mniejsza atrakcja, ale jak trafisz z pogodą to może być fajnie. My zwiedzaliśmy latem i byliśmy zachwyceni. Nocleg poszukaj na booking, albo innych stronach. Ja z moją 5 osobową rodziną, latem, zapłaciłam za 3 doby (mieszkanie 2 pokojowe) 800 zł. Dla mnie nie dużo, nie wiem jak dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie tez się zastanawiam gdzie pojechac z dziecmi teraz zimą , jestem z Gdanska,wiec zoo juz dzieci widziały, baseny mamy pod nosem chodzi mi o cos bardziej zimowego ale do Zakopanego to jak narazie jeszcze trochę daleko,dzieci małe.Zaciekawiło mnie to afrykanarium no ale skoro zimą się nic nie dzieje i moze byc zla pogoda to lepiej nie ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violettka
co do noclegów to poszukaj na bookaparcie, mają sporą bazę we Wrocławiu i pewnie coś się znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam tam jest bardzo fajnie. Możesz wybrać się na kilka dni do Wrocławia. To bardzo ciekawe miasto i spędzisz kilka dni z dzieckiem :) Noclegi we Wrocławiu znajdziesz na portalu http://otonoc.pl/noclegi-Wroc%B3aw jest tam bardzo duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor

Zastanawiam się nad podróżą do Wrocławia, bo nigdy nie byłem, tylko nie wiem czy autobusem czy może lepiej wynajac auta. Czytałem o dobrej wypozyczalni samochodow w Warszawie: Car4Vip. Ktoś coś wie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 1.01.2017 o 14:44, Gość gość napisał:

Mąż ma trochę racji. Ja mam daleko do Wrocławia i zawsze jeździmy przejazdem jak jedziemy na narty no i zajechaliśmy 2 lata temu. Niestety, zimno, wrażenia kiepskie, bo samo afrykarium to nie na cały dzień a chodzić po zoo zimą średnio. Na pewno zależy jak pogodę trafisz, my nie trafiliśmy na spacerową aurę, więc po spacerze w zoo resztę czasu spędziliśmy w centrach handlowych. Kolejne dni coś próbowaliśmy zwiedzać, ale trochę na siłę. Z niedosytem wróciliśmy do domu i dopiero latem powtórzyliśmy wycieczkę. Byliśmy 5 dni, zwiedziliśmy i rzeczywiście warto było. Zupełnie inne wrażenia, dodatkowo można popływać statkiem po Odrze, posiedzieć w centrum w knajpce... My byliśmy w upały 40 stopni a i tak było fajnie, myślę, że najlepiej wiosną lub latem się wybrać.

Smutne że tak źle spędzasz czas z rodziną i tylko zapamiętałaś złą pogodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorko, nie zrażaj się porą roku. Zimą w zoo też jest fajnie, przedewszystkim mniej ludzi. Najważniejsze osoby będziesz miała przy sobie. Ja akurat trafiłam na deszcz i śnieg ale zupełnie nam to nie przeszkadzało. Ciepło się ubraliśmy, Termosy z herbatą i płaszcze przeciwdeszczowe do plecaka i heja. Dzieciaki miały radości co niemiara i w ogóle im deszcz nie przeszkadzał.  Spędziliśmy super dzień. Jest zupełnie inaczej niż latem ale również warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llllu

Byłam w sierpniu super było... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofermę
54 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Autorko, nie zrażaj się porą roku. Zimą w zoo też jest fajnie, przedewszystkim mniej ludzi. Najważniejsze osoby będziesz miała przy sobie. Ja akurat trafiłam na deszcz i śnieg ale zupełnie nam to nie przeszkadzało. Ciepło się ubraliśmy, Termosy z herbatą i płaszcze przeciwdeszczowe do plecaka i heja. Dzieciaki miały radości co niemiara i w ogóle im deszcz nie przeszkadzał.  Spędziliśmy super dzień. Jest zupełnie inaczej niż latem ale również warto

ja dziękuję za taką wycieczkę w zimę,czas można też z rodziną spędzić w domu i cieszyć się sobą. My jeździmy na narty a w marcu wybieramy się na 3 dni na Słowację na narty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×