Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy kobiety lubią duże penisy?

Polecane posty

Gość gość

Tak się właśnie zastanawiam i mam dylemt...Z żona jesteśmy w łóżku raczej otwarci lubimy się pobawić. Zawsze mi mówiła że jest jej cudownie ze mną mimo że mnie się wydaje że nie jestem zbyt Chojnie obdarzony ok 13cm długości i 12 cm obwód. Moja żona też jest bardzo drobną osoba do tego zawsze byłem jej jedynym partnerem więc wiem że orgazmów nie udaje. Ostatnio po imprezie sylwestrowej wróciliśmy do domu bardzo napaleni i zaczęło się...Oprócz seksu byl też wibrator. Ogólnie zawsze mówiła że nie przepada za nim bo jest trochę za duży i zinny...No ale alkohol zrobił swoje...Pieprzyla się z nim jak nie moja żona. Najpierw ja to robiłem ale później wyrwała mi go z ręki i w emocjach powiedziala że chce głębiej i że chce sama skończyć. Pozwoliłem i patrzyłem jak moja żona odpływa że sporo większym penisem od mojego. Zaczęło mnie nurtowac czy może to jej niezaspokojone fantazja mieć w sobie coś dużego? W sumie zawsze miała tylko mnie.. Nie powiem że mnie to nie kręciło. Powiedziałbym nawet że nie przeżyłem jeszcze czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×