Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki zegarek dla męża na urodziny

Polecane posty

Gość gość

hello :) Chcialabym kupic mezowi na 30 urodziny zegarek. Problem w tym, ze zupelnie sie na tym nie znam, a maz jest dosyc wybredny, wiec wolalabym uniknac zakupu czegos co mu sie nie spodoba. Najwazniejsze zeby to był zegarek praktyczny i na kazda okazje, zarowno do pracy jak i na codzienne wyjscie. Zwracam sie z ogromna prosba do wszystkich "Forumowiczow" o pomoc (podpowiedz) z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw to przydałoby się napisać coś o guście faceta i cenie jaką jest się skłonnym za zegarek zapłacić. A tak to nie wiadomo czy zegarek ma być mechaniczny czy elektroniczny, wskazówkowy czy cyfrowy, na pasku czy na bransolecie, no i najważniejsze czy zegarek ma kosztować 100zł czy 30000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz są fajne przeceny zegarków marki ROLEX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Budzik jest praktyczny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sejm3994
Ile masz mniej więcej kasy? Od razu piszę,że nie warto jest kupować tanich zegarków za stówkę. Jeśli chcesz zainwestować w coś porządniejszego to proponuję coś od porządniejszej firmy Dobre modele ma na przykład Adriatica: Coś w tym stylu: http://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Adriatica_A1094Y216QF__A1094Y216QF_-11954.html Ewentualnie na bransolecie jeśli mąż woli bransolety: http://www.zegarmistrz.com/Adriatica_A10655124Q__A10655124Q_-6871.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki masz budżet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grette28888
Witam. Tutaj autorka. Dziękuję za odpowiedzi. Nie wiem w sume ile mam dać za zegarek, ale początkowo zakładałam , że maksymalnie 600 do 700 zł. Czyli mniej więcej widzę.ze w tym zakresie cenowym co Adriatica. Powyżej tysiąca raczej nie kupię. Podejrzewam zresztą, że mąż by mnie pewnie za to z domu wyrzucił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to adriatica bedzie dobrym wyborem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grette28888
Przeglądam sobie zegarki od Adriatici i są całkiem fajne. Cena również się zgadza. Te z linków są ok ale bardziej wpadł mi w oko ten: http://zegarki-plonka.pl/A1113.1211Q Czy lepiej brać w wersji srebrnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poleciałam po standardzie i kupiłam Timexa. uwielbiam takie zwykłe zegarki ;) Jeśli chodzi o sklep i cenę o kupiłam na electro.pl za niecałą stówkę ;) Jest to jeden z moich najlepszych zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki, jaki lubi. Mój mąż uważa, że zegarek najlepiej, jakby miał pół milimetra grubości i ważył pół grama. Zawsze ma plastikowe, sportowe, ze wskazówkami. Muszą mieć białe tło i normalne, czarne cyfry. Mogą mieć pod spodem mały wyświetlacz. Absolutnie odpada bransoleta, czy pasek skórzany, tylko neopren. No ale mąż prowadzi aktywny tryb życia, być może twój ma inne upodobania. Musisz spytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adriatica czy Timex mówimy o bardzo przeciętnym standardzie i to od sasa do asa pierwszy niby szwajcarski ale z bardzo dolnej półki druga to chińszyzna z amerykańską metką. Proponuję - obejrzyj ofertę Hamiltona - dlatego bo mają na prawdę bardzo szeroką ofertę od bardzo popularnych kwarców do dość ekskluzywnych jak na ten poziom marki przy całkiem przyzwoitych cenach. Problem w tym, że trudno kupić zegarki tej marki w Polsce i trzeba je kupić na ebay'u lub sprowadzić ale warto popatrzeć. Jeśli chcesz kupić przyzwoity zegarek szwajcarski dobrze zrobiony i dostępny w Polsce zastanów się nad Roamerem. Są też polskie marki zegarków np. Xicorr czy Balticus oraz jeszcze bardziej ekskluzywne ale nie każdy chce mieć polski zegarek w cenie szwajcarskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Kozimor
Jeżeli chodzi o zegarki, to mnie urzekły ostatnio tytanowe modele, coś w tym stylu https://www.zegarki.zgora.pl/zegarki_tytanowe/ Znajomy ma taki zegarek i na żywo jeszcze lepiej to wygląda, bardzo solidnie wykonane są ego typu zegarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pro po trwałości sportowe zegarki Casio mają koperty z plastikowymi elementami Są tak sprytnie zaprojektowane, że przy zaczepieniu o coś plastik się łamie, bransoletka odpada i kupujesz nowy Z czego na pewno producent jest bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słoneczny najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki zegarek męski kupić to powinna wiedzieć tylko jego partnerka. Zegarek może być klasyczny, nowoczesny wszystko zależy od typu faceta :). Poczytajcie o tym tutaj aby nie spalić prezentu http://portalmodowy.pl/jaki-zegarek-meski-kupic/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna67
jesli szukasz czegos praktycznego to smartwatch z pewnoscia sie sprawdzi. Sprawdz sobie bestcena.pl maja fajna oferte i niedrogo jak a takie zegarki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio dorosłej osoby nie stać na zegarek droższy niż 700 zł... Mój kolega, student 5 roku lekarskiego ma Tissota za 2200, oczywiście automata, nie kwarca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samuurka
Sprawdź sobie ofertę sklepu https://e-zegarek.pl/ tutaj podobają mi się np. zegarki marki Glycine - jak na moje to najbardziej odpowiednie dla mezczyzny powyzej 30 roku zycia. Polaczenie elegancji z fajnym sportowym akcentem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuj zegarka bliskiej osobie, przynosi nieszczęście, odlicza czas do rozstania. Też kiedyś kupiłam piękny, męski zegarek, a on tylko odliczał czas do rozstania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głusia
Ja meżowi rok temu kupowalam zegarek jordan kerr taki elegancki i byl zadowolony, w sumie do tej pory jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Kiedy mój mąż zmienił pracę, to zaczął się zupełnie inaczej ubierać. Wcześniej nosił luźne bluzy i koszulki, ale od niedawna zaczął chodzić w koszulach. Prezentował się w takim stroju bardzo atrakcyjnie i byłam z niego dumna. Jego stanowisko wymagało od niego zmian stylu w ubieraniu się. http://icai.pl/modny-zegarek-dla-meza/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anette

Znam ten ból, bo też miałam problem z dobraniem czegoś dla męża. W Time Trend pomogli mi wybrać jeden zegarek i był zadowolony, więc może też spróbuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenka

mysle że kazdy facet ucieszyłby sie ze smartwatcha, teraz w modzie 😜 znam takie niedrogie nawet a porzadne- xonix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Kup muz kukułką 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×