Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kornelcziiiii

Zapach między wargami mnie dobija

Polecane posty

Gość kornelcziiiii

Jestem nastolatką byłam już u ginekologa ale nie mam żadnej infekcji, robiłam cytologie i wszystko jest okej, ale kiedy rano przed szkołą umyje się to kiedy wracam ze szkoły wargi są całe ze soczku z pochwy jest bardzo intensywny zapach i nie wiem czy to jest normalne czy nie, mam chłopaka i już kilka razy namawiał mnie na seks oralny ale boję się, że ten zapach mu się nie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh kobietą nie jestem ale to niekoniecznie musi być infekcja a problem w niewłaściwym odżywianiu się. :P Ja dopiero niedawno dowiedziałem się że kobiecie palącej papierosy może śmierdzieć z pochwy cygaretami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pochwą jest wszystko okej, nic nie śmierdzi, tylko o wargi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelcziiiii
No właśnie dla mnie teb zapach jest nieprzyjemny ale może po prostu ja jestem przewrażliwiona i on jest normalny, po paru godzinach od kąpieli tak jak napisałam wyżej jest bardziej intensywny zapach, soczek pojawia się na wargach i może dlatego jest taka woń, zapach taki kwaskowo ostry ( po paru godzinach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelcziiiii
Ten *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety mają znacznie czulszy węch, więc możliwe że jesteś tylko przewrażliwiona, ale intensywność zapachu tej części ciała zawsze z upływem czasu jest coraz bardziej intensywna, bo bakterie robią swoje. Jeśli chodzisz nakręcona tak że cieknie ci po nogach, to i bakterie szybciej się namnażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowa c/i/p/k/a pachnie i smakuje neutralnie a w podnieceniu ma albo lekko metaliczny albo lekko kwaśny smak; jednak nie jest on nieprzyjemny, raczej pociągający dla faceta. Słodki smak , mocno kwaśny czy rybi świadczy o infekcji grzybicznej lub jakimś zapaleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbie, 99% nastolatek puszcza taki soczek. To całkowicie normalne i naturalne :) Nie dzieje się nic złego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×