Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Pielęgnacja skóry atopowej

Polecane posty

Gość gość

Witam, odkad sie urodzilam mama muwila mi ze mam alergie I problemy ze skora jednak nigdy nikt nie wiedzial nic konkrenego. Czesto mialam wysypke na palcach u ręki I tych zgięciach równoległych do łokci :") w koncu poszlam z mama do lekarza I zlecil zrobic testy na alergie jednak wyszly pozytywnie I wszystko bylo ok. Ostatnio moja wysypka sie nasilila w okolicach powiek I bylam zmuszona pojsc do dermatologa tam pani powiedziala ze mam atopowe zapalenie skóry przepisala tabletki I polecila krem do twarzy jakies mascia na powieki I by twarz myc jakims emolientem wszystko juz mam zakupione ale chcem zapytac czy jest potrzebna jeszcze jakas dodatkowa pielegnacja do mojej skóry I jakie kremy I kosmetyki polecacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w skin79 widziałam pełno takich kosmetyków, słyszałam, że są świetnej jakości!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie zaopatrz się w konopną maść dr. Retter 24%, ale upewnij się, że posiada ona hologram na tubce, co świadczy o oryginalnej recepturze. Ostatnio zamawiałam ją dla męża w Konopnej Farmacji w Poznaniu, ale ostatnio widziałam ją również w Hebe. To super skuteczny produkt - polecam go, podobnie jak naturalne produkty, takie jak olej konopny i olej z drzewa herbacianego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×