Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Baranek Szon

Szukam dyskretnej kochanki z Warszawy.

Polecane posty

Gość Baranek Szon

Szukam namiętnej kobiety w separacji, rozwódki albo panny, w wieku od 35 do 50 lat. Niedopieszczonej, wyposzczonej seksualnie, a mającej swoje niezaspokojone potrzeby. Najlepiej mało doświadczonej w łóżku. Bez wprowadzania w zbędne zakłopotanie, zajmę się zaspokojeniem jej potrzeb i odkryję przed nią świat erotycznych doznań. Musi ona chcieć doświadczyć takiej namiętności i przy mnie jej doświadczy. Musi być z Warszawy i mieć własne dyskretne lokum. Ja mam 45 lat, jestem wysokim (188 cm) brunetem, kulturalnym, czystym, pachnącym, zadbanym, i nade wszytko, dyskretnym. W łóżku lubię pikanterię, ale wszystko w dobrym guście, bez chamstwa i zboczeń. Od kobiety oczekuję podobnych cech: z urody nie musi być "Merlin Monroł", ale musi być kulturalna, delikatna, bardzo zadbana, czysta, higieniczna i zdrowa. No i oczywiście bardzo dyskretna. Musi lubić gustowną bieliznę erotyczną i szpilki i lekko depilować swoje krocze. Musi wspaniale pachnieć. Czekam na kontakt. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nikogo nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadprofesor Bartoszewicz
I co jeszcze onanie? :-D wypieṛdalaj na portal randkowy 🖐️ Zamykame temate :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×