Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Może już pisałam, ale powtórzę: znam osobiście kobietę, którą w piątek miała cesarke a we wtorek rano poszła już na paznokcie! :) Czyli jest to możliwe i niekoniecznie po cesarke trzeba długo się męczyć - może być tak, ze dochodzi się do siebie raz-dwa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaaa
Elu słońce wozek wybrany??? Ile malutka już przybrała na wadze??? Kup rożek bez usztywnienia!!! Miękki jeden Ci wystrczy:)) wiem od położnych że nie lubią usztywnianychyba ponieważ nie mogą otulic dobrze dzidziusia:))) mam pościel z baldachim em i nie wyobrażam sobie żeby było lozeczko bez niego, wygląda pięknie w niczym nie przeszkadza, miałam u syna i u corci także Ela jak chcesz to kupuj:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaaa
Elu słońce wozek wybrany??? Ile malutka już przybrała na wadze??? Kup rożek bez usztywnienia!!! Miękki jeden Ci wystrczy:)) wiem od położnych że nie lubią usztywnianychyba ponieważ nie mogą otulic dobrze dzidziusia:))) mam pościel z baldachim em i nie wyobrażam sobie żeby było lozeczko bez niego, wygląda pięknie w niczym nie przeszkadza, miałam u syna i u corci także Ela jak chcesz to kupuj:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
Dziewczyny, z tym nietrzymaniem moczu po sn to mit, bo nieyrzymanie moczu moze sie zdarzyc ale po CIĄŻY a nie porodzie sn czy cc! To nie kwestia porodu tylko nacisku na pecherz moczowy i miesnie. Ja mam lozko bez baldachimu bo kolezanka mi odradzila twierdzac ze zbiera duzo kurzu, ale jesli komus sie podoba to nie widze problemu, moim zdaniem wyglada ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaaa
Gościu w czwartek miałam cięcie około 12:00 a w sobotę już byłam w domu :)) wyprostowana biegajaca:))) a w poniedzialek byłam z córką na spacerze bo październik był taki cieply:)) także tak jest to możliwe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
Nie ma co sie licytowac który poród lepszy czy szybciej sie dochodzi do formy ja po sn doszłam szybciutko i nie wyobrazam sobie cc ale jak bedzie trzeba to bedzie i tyle.każdy zrobi jak uważa. ja mam baldachim stelaż po córce i kupilam nowy bawelniany do kompletu u mnie sie sprawdził przy pierwszym dziecku osłanił w razie jakiegoś nie spodziewanego przeciagu i generalnie fajnie wyglada :) Ela trzymaj sie tam jeszcze troszke!a co do rożka to kup właśnie taki z wyciaganym usztywnieniem jak chcesz zobaczyc jak sie sprawdzi.no chyba ze chcesz dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, pytanie do Was jako zaawansowanych już w bojach :) Czy któraś z Was używała detektora tętna płodu? Zastanawiam się nad kupnem, ale nie wiem, czy warto i wszędzie pytam o opinie, bo mało jest info na ten temat, albo ja nie umiem szukać ;) Znalazłam taką ofertę na https://www.rentmama.pl/ i myślę, że wypożyczenie takiego urządzenia na jakiś czas, to może być dobre rozwiązanie. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Jafil ... właśnie moja koleżanka pożyczyła od innej ten detektor... jest po poronieniu i trochę ten detektor ją w tej ciąży uspokaja ... jest w 10 tygodniu :) nie wiem , czy na szkołach rodzenia, czy grupach np. ,,aktywna mama" nie mają takich urządzeń :) sprawdź, może można wypożyczyć ... albo na OLx kupić używkę :) ... koleżanka jest z niego zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej na początku ciąży się przydaje gdy jeszcze ruchów nie czujesz? Bo tak to nie wiem co by mi to dało. Ale jak czujesz taka potrzebę to kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jafil mi polozna powiedziala ze takie urzadzenie czesto stresuje ciezarna bo nie jest niezawodne- czesto dlugo trwa zanim tetno uda sie znalezc i juz mamy niepotrzebne nerwy ze cos jest nie tak :) byle dotrwac do 18-21 tyg i wtedy juz czuc jak dziecko sie rusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to jest reklama, wpis tej Jafil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
... a No to super... w takim układzie ... ja panikara i wiecznie zamartwiająca się obyłam się bez tego sprzętu... to większość się obędzie :D... to trochę nietrafiona reklama bo w 33 tygodniu to już dzieciaczki dają nam wyraźne znaki co u nich :) ... mój wczoraj tak bawił się z tatą, że mąż był w szoku, że ma tyle siły :D a dziś od rana też ćwiczy :) ... a jeszcze był wątek baldachimów i rożków ... zakręcona jestem :D... ja nie mam ani jednego ani drugiego... syn stwierdził, że taki baldachim to dla dziewczyn i jego braciszek będzie miał inne ozdoby nad łóżeczko :) niech mu będzie :D dla niego to też wielkie wydarzenie ... przez 12 lat był sam :)) rożków nie lubię, więc mam otulacze, śpiworki i inne wynalazki... a młodego przetransportujemy w foteliku, więc bez rożka się obędę :) ... a z cc to rację macie ... i tak będę miała młodego przy sobie :) niech go tylko spróbują zabrać :) mąż ma już zapowiedziane, że ma tego dopilnować :D inaczej będzie afera na cały szpital i okolicę ... a on wie, że potrafię :D bez względu na stan i samopoczucie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś mialam sen śnił mi się poród. Okazało się ze dziecko za duże i ze cc mnie czeka.chyba się za bardzo stresuje zbliżającym się porodem. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
Gosc mi tez co chwilę sie sni ze rodze, chyba juz kazda z nas zaczyna powoli przeżywać ... rozek mamy usztywniany ale wystarczy wyciagnac wklad i juz jest miekki. A co do baldachimu to mialam przy pierwszej córci a teraz nie chce mieć, choc wygląda pięknie. Pozdrawiamy i życzymy milej niedzieli. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poradzcie jaki zdrobniale mowic do Anastazjii podoba mi sie to imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja baldachim dostałam, ale raczej u mnie jest zbędny, nie mamy w mieszkaniu żadnych owadów. A dla pewności będziemy montować moskitiere w oknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka ma córkę o tym imieniu i mówi do niej Nasia, Azja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo jestem dziwna, ale nie rozumiem co jest fajnego w ciąży, od tygodnia codziennie mam takie boleści w miejscu szyjki macicy, że ciężko mi funkcjonować. Nie wiem czy to organizm się przygotowuje do porodu czy co. A jeśli bóle porodowe są gorsze to nie chce sobie tego wyobrażać nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszłam na forum sierpniowek i tam już pare dziewczyn jest po. To cały sierpień na szpilkach będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No te które mają na poczatek września datę to sierpień muszą być w gotowości tak czy siak.ka po tych upalach teraz dokanczam pakować torbę.przyjadą meble to mąż będzie urzadzal a ja wypoczywam i czekam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazdziernik no moj tez wymyslil Anastazje i Laure :-) wrocilam właśnie z basenu mala tak dokazuje a najwiecej gdy wchodzilam.do wody moze odczula chod :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używała któraś nakładki na sutki? Warto to kupić? Bo czytam ze sutki mogą pękać itd, więc może to dobre rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×