Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Gość khii
Tez mam termin na 11 wrzesnia ☺ Ja karmilam przez te nakladki, polecila mi je polozna doradca laktacyjny w szpitalu. Wydaje mi się ze wlasnie przez te nakladki moja przygoda z kp skonczyla sie po miesiącu. Oczywiście byly dobrze dobrane bo przez ta panią wlasnie ale spadaly, odklejaly sie, mleko uciekalo bokiem, po każdym karmieniu mokra bluzka itp przez to mialam za malo mleka, dziecko się nie najadalo, plakalo, karmienie co 15-30 minut. Mialam dość, odciagalam i karmilam swoim mlekiem z butelki, wtedy mialam spokój na dwie-trzy godziny, a i tak sie skonczylo ze przeszliśmy na mm. Bardzo chcialam karmic i teraz się tak larwo nie poddam, a tych nakladek w życiu juz nie uzyje i nikomu nie polecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaa
A nakładki na sutki są potrzebne gdy sutki są wklesle małe i nie wyrobione:((( tylko i wyłącznie. Stosuje się krem na setki ale to jak są na maksa opuchniete bolą a nawet krwawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khii
Jak to jest wedlug was z dieta matki karmiącej? Będziecie jeść wszystko czy nie, ja przy pierwszym dziecku jadlam lekko i zdrowo a teraz wielki boom na to jedzienie WSZYSTKIEGO, sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khii
Ja nie mialam wkleslych sutków, wystarczyło wziąć w palce, poruszać i sie robil ladny sutek, ale doradca twierdzila ze podobno maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamierzam jesc wszystko chociaz pewnie czeka mnie spor z tesciowa ktora nadal twierdzi ze kolki u dziecka moga byc spowodowane dieta matki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć przyszłe mamy! :) jeśli lubicie konkursy to mam dla Was coś super :) Za każdą zarejestrowaną kobietkę z Waszego polecenia do internetowej szkoły rodzenia Prenalen dostajecie punkty, które przekładają się na nagrody! Codziennie można zgarnąć nawet 100 zł. Wszystko bezpłatnie oczywiście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khii
Ja wlasnie sie boje tego jedzenia wszystkiego, starsza córkę jak karmilam to np bolal brzuch po zsiadlym mleku a teraz się okazalo ze ma uczulenie i ja wysypuje po laktozie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khii
No i tez liczylam na to, ze na lekkiej diecie szybko schudnę po ciąży ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez pierwsze dwa tyg uwazalam.co jem czyli nie jadlam.kapusty czy straczkowych warzyw pomaranczy i takich tam nic co by mogli zaszkodzic a potem wdrazalam po trochu wszystko by dziecko przyzwyczaic i bylo ok bez kolek a karmilam.2.5 roku i wiecej tego bledu nie zrobie :-) a nasadki jak kuleczka pisze gdy sutki nie odstaja a tak to najlepsze na zagojenie to mlekiem piersi po kazdym.piciu posmarowac i chwile zostawic i kremy tez sa i naprawdę pomagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chia można jest 15g dziennie. Co do diety będę jeść lekko, gotowane, na parze, i na szkole rodzenia mówiła by stopniowo wprowadzać jedzenie. Unikać konserw i takich gotowcow, i przypraw z glutaminianem sodu, typu kostki rosołowe, itp. A co do cytrusów to unikać ze względu na to że są bardzo pryskane. A dla mnie lepiej jak będzie ta dieta bo ponad 20 kg przytylam i chce szybko do wagi wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaaa
Ankass dwa i pół roku karmilas???? Super ja półtora roku:))) ale dla mnie to już za długo było dla tego podziwiam Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczka nie polecam.nikomu tak.dlugiego karmienia raz ze nie idzie odzwyczaic dziecko wklada rece pod bluzke :-) sama sie sobie dziwie jak dalam rade :-) teraz chce pol roku do roku max o.ile bedzie mi dane bo karmic chce bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też na początku uważałam a później coraz więcej jadłam. Jak coś dolegało dziecku po tym co zjadłam to to odstawiałam na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaaa
Ankass moja córkę karmilam półtora roku, w październiku 3lata skończy i dalej pcha ręce do "cycusia" więc to tak naprawdę od dziecka zalezy☺ ale pewnie dziecko zdrowe i szczęśliwe a to naj ważniejsze)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Maurycego
Ja niestety z pierwszym po tygodniu trafiłam na ostry dyżur :( więc sobie nie pokarmiłam :( jak wróciłam di domu ... młody był podpasiony taką baterią przez tatusia, że nie było mowy o cycku ... trochę też za szybko odpuściłam... ale byłam tak osłabiona, że nie kontaktowałam za bardzo :( ... teraz zamierzam karmić jak najdłużej :) nakładek di karmienia nie mam, jak będzie potrzeba to zakupię :) za to mam te silikonowe wkładki laktacyjne wielorazowego użytku... podobno są lepsze od zwykłych :) zwykłe też mam więc porównamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszalam o tych silikonowych wkladkach ze sa super i nie przeciekaja...ja nie mam jeszcze zadnych musze wkoncu sie wybrac i cos pokupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę chyna jednak zwykle wkładki poki co. Można wsadzić w stanik komprsy z wkladek z mascia ale to chyba zależy od piersi jakie wygodniejsze.zobaczymy czy w ogole mi sie uda karmić bez komplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam trochę głupie pytanie. W jakiej pozycji może być dziecko, jak w momencie ruchu, obrucenia płodu przy pepku widzę znaczne wybrzuszenie z jednej strony brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko się wypina i napina i chyba ciężko jest stwierdzić w jakiej pozycji.może to być pupka ale rownie dobrze co innego.tak ki sie bynajmniej wydaje...ja po czkawke wiem jak jest ułożona bo czkawke czuję na dole przy podbrzuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja np czasem jest po prawej stronie czasem po lewej stronie brzucha.jak jejwygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty ja tez czkawke czuje na dole a mam położenie pośladkowe ty tez ? Bo sie pogubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I rodzisz naturalnie z ulozeniem posladkowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuje czkawke w dole brzucha i mala jest ulozona glowka do dolu. I tak jak piszecie raz wypina sie z prawej a raz z lewej strony brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettyzgr
Tydzień temu jak bylam to mała już jest ułożona glowka do dołu..i czytałam że jak na dole suecczyhe to jest głową do dołu hehe.Ale widzę że nie zawsze najwyraźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankass na dole ale tak bardzo na dole czuję....głęboko i niskcały czas w podobnym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jak na razie to cesarka chyba ze sie obroci choc lekarka nie wierzy w obrot a ja pelna nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o Paelce cos wiadomo? Bo chyba dawno nie pisala, przynajmniej nie kojarze... Ja jestem na etapie zamawiania poscieli do lozeczka, na razie stanelo na zoltych kaczuszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×