Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszła mamusia

Wrześniówki 2017

Polecane posty

Gość gość
Upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redsky
moja tez niby jest głowa w dół i czkawke czuje tez dosyc nisko i zazwyczaj wypina sie z prawej strony.czasami wyczuwam przesuwajaca sie kulke jakby piąstka albo stópka,strasznie się wierci,dzis tez czuje nacisk tak jakby na szyjke nie wiem. do lekarza dopiero za tydzien w środe ciekawe czy szyjka mi sie skróciła. wogóle mam dzis jakies schizy ze zaczne rodzic juz i ze nikogo nie bedzie...:P co raz wiecej mysle o porodzie :P No własnie co z Paelka kogos mi tu brakowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaaa
Matko jaki samolub jestem:(((( przez przeprowadzkę gromadzenie wyprawki i ta cała sytuacja ( szczęśliwa oczywiście , pełna milosci) zapomniałam o paelce...:((( martwię się.... 3-mam kciuki żeby było ok:)) Ankass gg to nic złego zobaczysz:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez nisko czuje ale tak jakby lekko po.prawej ze nie centralnie pod pepkiem a ruchy to czuje konkretne po.lewej stronie ciagle leze i nagrywam.na tel filmiki jak mala sie rusza to obsesa chyba jakas :-) a cc sie nie boje co bedzie to bedzie mysle tylko o tym by w razie cc rana fajnie sie goila i czy karmienie mi.pojdzie właśnie jak to jest z karmieniem o cc pokarm pokazuje sie od razu bo roznie czytalam....a paelka wlasnie dlugo jej tu nie bylo moze urodzila juz ale to by chyba weszla i podzielila sie nowina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beaty tą maść Maltan w celu hartowania to jak używasz i jak często? Bo na tej ulotce mało pisze. Dzięki z góry za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie smaruję nią brodawki sutki.Ale można też m wacik i w biustonosz z tego co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie to najlepiej już zaczax stosować z dwa miechy przedcporodem ale teraz też przecież można.ułatwia dzieciom później ssanie i ma jakiś delikatny środek zbieczulajacy chroni przed bakteriami.książkowo to niby na wkładkę laktacyjne 2 cm maści i okłady zrobić.nadmiar usunąć.Ale mówię ja natazue miałam próbki to smarowalam.muszę ja kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki to też tak zacznę teraz tylko smarować a w laktacji tak jak w ulotce. Właśnie mialam ta maść już kupiona do karmienia i nie doczytałam ze teraz też mogę jej używać. Dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaaa
Ankass po cc jak już Cię z szyją i ogólnie ogarna;-) to dają Ci mała do cyca:))) więc ta plantacja rusza:)) więc się nie martw. A rana jeśli nigdy nie zauważyłaś żebyś Ci się coś długo goilo to i z ta rana problemów nie bedzie:)))) a jak będziesz pierwszy raz wstawać i później też, połóż dłoń na ranie i przycisnij( nie za mocno) i wstań, mięśnie nie będą Ci się ruszać i będzie mniej bolalo o wiele mniej:))) to taka rada. Dostałam ją od rechabilitanta!!!! Sprawdzone przeze mnie osobiscie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuleczkaaaaaaaa
Ankass po cc jak już Cię z szyją i ogólnie ogarna;-) to dają Ci mała do cyca:))) więc ta plantacja rusza:)) więc się nie martw. A rana jeśli nigdy nie zauważyłaś żebyś Ci się coś długo goilo to i z ta rana problemów nie bedzie:)))) a jak będziesz pierwszy raz wstawać i później też, połóż dłoń na ranie i przycisnij( nie za mocno) i wstań, mięśnie nie będą Ci się ruszać i będzie mniej bolalo o wiele mniej:))) to taka rada. Dostałam ją od rechabilitanta!!!! Sprawdzone przeze mnie osobiscie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u Ewy co niewiemy...?? Dziewczyny a jak wasze stopy mi przez te upaly tak popuchly szok ELa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już mam dość. Od kilku tygodni nie śpię przez łydki. Strasznie mnie ciągną. To nie jest skurcz bo skurcze też zdarzają mi się co jakiś czas. Zażywać magnez ale to nic nie pomaga. Jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie nulanie jakby reumatyzm czy coś takiego? Ja jak mam coś takiego czy w łydce kolanie czy nadgarstku to owijam to bandażem żeby się wygrzało i po dniu przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bandażem elastycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paelka
Hej, jeszcze nie urodziłam ;) cały czas w szpitalu i malutka cały czas w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że musisz być w szpitalu ale dobrze że malutka jeszcze w brzuszku. Aby do terminu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasnelam o 3 w nocy. No takie rwanie, ale też nie do końca, dziwne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paelka współczuję ci leżenia w szpitalu na te upały, ja ostatnio lezalam to nawet wiatraka nie dali, sauna. Spać się nie dało tak duszno. Ale ważne dobro dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paelka to super już nie ma chyba powodów do nerwów.ja pół nocy nie spałam myślałam ze dostanę udaru z duchoty.jeszcze na szkole rodzenia trzy godziny byłam wczoraj.wzielam auto z Klima a w nocy wentylator N cala moc.i mnie przewialo trochę...Ale musiałam bo normalnie się dusilam.w nocy było 24 stopnia a powietrze stało.jeszcze tak mi wieczorem brzuch wywalilo i miałam taki naciągnięte ze nawet się przekręcić w łóżku nie mogłam.mała od rana już widzę że będzie miała leniwy dzień no tylko kilka razy puknela w nocy wcale.a po poranku już widzę jaki będzie dzień.chyba też u eczyly te upały.Ela Ja mam mega obrzeki.Ale co najlepsze....wczoraj mimo że było 36 stopni to miałam nóżki normalne a dziś jest chłodniej i nie mogę założyć butów więc już nie wiem o co chodzi.jedzxwiecej nabialu jeśli możesz albo warzyw straczkowych.możesz posmarować mascia z kasztanowca.trochę pomoże.wczoraj mówiliśmy o wadze maluchów na szkole i każdy był był szoku ze moją taką dużą...Ale tutaj N forum też niektóre wyrośnięte...zobaczymy co będzie i jak mała jeszcze pójdzie do przodu.każdy się pytał czy cukrzycę mam ciążowa..wysoki mam cukier ale cukrzycy nie stwierdzili więc to chyba nie dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak to będzie z porodem.jakusg pokaże 4 kg to jest w moim szpitalu cesarka.dobrze że większe ubranka też od razu kupilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kuleczka za rady na pewno.sie dostosuje do nich :-) mi nie puchnie nic na razie oczywiscie noc okropna duszna wentylator takze w akcji :-) paelka ja tez wspolczuje tego leżenie w taki upal ale jestesmy juz przy mecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betty a może jesz dużo słodkiego. Bo ja tak i dodatkowo te witaminy biorę i też mam duże dziecko. W szkole rodzenia właśnie mówiły ze od witamin dzieci mogą być większe. U mnie nawet nie wiem od ilu robią cesarke, ale wolałabym jej uniknąć jednak. Wolę pocierpiec, by szybciej dojść do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No słodkiego dużo jem nie da się ukryć bo od początku ciazy mam zachcianki tylko a słodkie.choć staram się ograniczać jak najbardziej mogę i nie jeść jakichś bardzo kalorycznych słodkości.też słyszałam że od witamin.a twój maluch ile waży i w którym tygodniu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wolałabym.cc uniknąć ale jak będzie ważyć 4 kilo to nie wyobrażam sobie naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 31 tyg 2200, teraz jestem 33tc wizytę mam w poniedziałek to się dowiem. Ale rośnie na pewno razem ze mną, aż boję się już na wagę stawac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×