Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

zauwazylem ze z ludzmi trzeba postepowac olewczo.

Polecane posty

Nawet tymi ktorzy mi wmawiaja ze sa mymi friends. To ja zdecysuje kiedy ktos jest moim friend. Od zawsze pozbywalem sie ludzi z mego istnienia. Wszyscy anglicy ktorych tutaj poznalem i ktorzy sie podawali za mych friends to tak naprawde chvje, ktorym non stop okazywalem milosierdzie. Mi nikt nie wykazuje milosierdzia. Przywiozlem fajki z polski, rozdalem czesc i nie mam. Koncze byc milosiernym jezusem, ze wszystko jest ok gdy dzialam po czyjejs mysli a gdy juz dzialam po swojej to jestem kvtas i chvj. I bardzo dobrze, nie moj problem. Jestem nierob, pasozyt na mamusim utrzymaniu - to tez nie moj problem. Ja od zawsze chcialem pisac ksiazki a teraz mam duzo do przeczytania, glownie te fantasy, gdzie sa magowie. To samo ma sie do gier, ja w kazdej grze rpg gram magami :). Nie da sie napisac ksiazki o magu, gdy wiedzy brak. Ja jestem pustelnikiem. Jestem o wszystko obwiniany, a kazdy mysli ze to oni robia dobrze. NIE MOJ PROBLEM!!!!!! Wypieerdalac xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem uwazana za pasozyta, bo choruje, ludzie to chvje, atomica nauczylaby ich ze nie nalezy gnebic słabszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze mówisz my friend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×