Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dorotta36

Czy warto się ubezpieczać?

Polecane posty

Co sądzicie o ubezpieczeniach jako formie inwestycji na przyszość? Ostatnio coraz częściej zaczynam się zastanawiać nad taką formą ubezpieczenia swojej przyszłości-coraz częściej w telewizji i wśród ludzi słyszę teorię, że na emeryturę my młodzi nie mamy co liczyć i powinniśmy sami zatroszczyć się o swoją przyszłość. Znalazłam kalkulator: http://www.openlife.pl/kalkulator/ który pokazuj ile będą warte moje zainwestowane pieniądze za "X" czasu i wygląda to przyzwoicie. Co sądzieicie?Jaka forms inwestycji aby odłożyć na przyszłość ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam ubezpieczenie na zycie. Wplacalam pieniadze przez 20 LAT, na szczescie nigdy nic mi sie nie stalo. MIALY BYC SUPER ZYSKI itp. I teraz najwazniejsze, DOSTALAM PRAWIE 7 TYS. MIEJ NIZ WPLACILAM!!!!!! Skandal, czuje sie bardzo oszukana, brakuje mi slow ! A pracownicy firmy jezdza na koszt firmy na egzotyczne wycieczki... Przez 20 lat odladania NIC NIE ZAROBILAM, A WRECZ PRZECIWNIE STRACILAM!!!!! Dlugo nie moglam spac i sie z tym pododzic! ZLODZIEJE i nic wiecej! NIE POLECAM, LUDZIE NIE DAJCIE SIE OSZUKAC!!!!! Serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I PAMIETAJCIE, ze wysokie odsetki to ZAWSZE WYSOKIE RYZYKO!!!!!! O tym nikt nie mowi, uwazajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej do skarpety chować kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie warto. Jak trafisz na uczciwy zakład ubezpieczeń, to jest to naprawdę korzystna inwestycja. Ja wykupiłem polisę w http://viabaza.pl/ i jestem zadowolony z tej współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubezpieczyciel napisal wyzej! chce prowizje skasowac! cwaniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy zadnych polisolokat! Polisa na zycie to jedno, a oszczedzac trzeba inaczej w innych formach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie , nie warto!!! bo na tym sie nic nie zarobi! Glupich szukaja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne ubezpieczenie jakie mam to OC auta.I to jeszcze wykupione najtańsze jakie mi kalkulator cuk znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto. Ubezpieczalnie żyją z pobierania składek, a nie z wypłat odszkodowań. Zrobią wszystko, aby nie zapłacić. Umowy są tak skonstruowane przez prawników , że zawsze znajdzie się jakiś punkt typu: wypłata nie przysługuje w wypadku gdy..., z wyjątkiem sytuacji gdy..., zostaje pomniejszona o..., itp. Zawsze dostajesz mniej niż wpłacasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiedz wyzej, dokladnie tak jest! Pasozyty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupowanie oc to kuszenie losu. Możesz przez 20 lat płacić i nic ci nie będzie, ale po tych 20 latach stukniesz i koszty będą takie jak te 20 lat składek. Masz na rynku duży wybor. Teraz nawet w yanosiku możesz wykupić oc, ale to jest nowość, wiec nie wiem jak to dokładnie jest, bo oc zalezy do twojego stylu jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OC to jest wazna sprawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadwa
Ubezpieczenie na życie jest inwestycją (z której mamy nadzieję nigdy nie skorzystać). Warto inwestować w siebie. Ja z małżonkiem za miesiąc wykupimy nasze pierwsze ubezpieczenie w PZU i mamy nadzieję, że przyszłość będzie kolorowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z sie mocno zdziwisz, nic nie zarobisz a wrecz przecownie stracisz! naiwniara :-))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie bedzie kolorowe. Bedzisz zalowala ale juz jest za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witold 157
oczywiście że warto się ubezpieczyć bo przecież różne rzeczy mogą się przydarzyć polecam agencję kubinek.pl ubezpieczam u nich samochód i mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubezpieczyc mozna tylko mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie warto w pakiecie z autem wykupić np. w cuk , bo tam mają polisy wielu TU i można taniej się ubezpieczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sie zabezpieczac. Lepiej zaciagnac kredyt i korzystac z zycia a w razie niepowodzenia sprzedac np. nieruchomosc i uregulowac dlugi niz poniesc straty oszczedzajac 20 lat. Nalezy pamietac o tym, ze osoba prawna, tak samo jak firma, moze oglosic bankructwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubezpieczenia sa po to aby firmy zarabiały a nie po to aby placily odszkodawania Tak jak ktos juz napisal jak przychodzi moment skorzystania z OC niestety okazuje sie ze nic sie nie należy lub wznikomej znacznie obnizonej kwocie. Kruczki w zapisach regulaminowych sa takie ze niestety wiekszosc z nas nie zdaje sobie sprawy ze dziala to na nasza niekozysc Np. Wypłaty za zgon nie przysluguje w wielu przypadkach Zbyt krotka wplata, ukryta lub nieswiadoma choroba wiek To samo jest w przypadku chorób, jezeli byla ukryta lub nieswiadoma ( np dziedziczna ) lub nie badalismy sie lub dobrowadzilismy do niej lub nie poczynilismy staran aby sie w prawidlowy sposob leczyc Caly czas sie zmienia regulamin i to co sie nalezalo moze okazac sie ze juz sie nie nalezy. Mama ulegla wypadkowi w domu przewrocila sie , obdukcja z pogotowia w tym samym dniu i niestety stracila wzrok na jeDno oko I stwierdzili ze to nie jest uszczerbek zdrowia Lekarze z ubezpieczenia podwazaja wszystkie orzeczenia ze szpitala Sadzenie sie na lata a starsze osoby nie maja na to sily 20 Lat wplacania i za strate zwroku wyplacili 500 zł na leki na jakas karte Nawet byl problem z wyplaceniem za przebywanie w szpitalu niewielkiej kwoty bo oczywiscie kombinowali ze to ze tamto 20 000 zł wplacone i jedynie 5000 zl za zgon prawidlowo wyplacone + 2 razy za pobyt w szpitalu 2x 500 zl i 2 razy za leki 2x 500 czyli 20 000 - 7000 = 13000 poszlo sie wietrzyc Mama wplacala nieswiadomie bo myslala ze jej sie cos nalezy Nie mogla przerwac bo przepadalo Po wypadku w domu skladala odwolanie niestety zeby ckolwiek zrobic trzeba latami sie sadzic a w miedzy czasie zmarla i w ogole juz nie ma szansy cokolwiek zrobic. Uszkodzone oko w wypadku w domu i nie uszczerbek Kity z satelity prawnikow i lekarzy z ubezpieczenia Kolega dostal za zlamana noge 5000 zl z polisy ale z duzego zakladu gdzie sa prawnicy i ubezpieczyciela by z torbami puscili W takim wypadku jak mama miala Oplaca sie oplacac polise jedynie krotko terminowo i kiedy z niej skorzystamy ale nalezy pamietac ze z 2 polis ubezpieczenie nam nie przysluguje nastepny kruczek jakich w polisaxch jest duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie jak jedziesz gdzieś za granice na 2-3 tygodnie to warto wykupić ubezpieczenie. A tak, to jak wypijesz sobie piwko i masz zawartość alkoholu we krwi to ubezpieczenie nie obowiązuje. Wykup ubezpieczenie i żyj jak mnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie zapłaci się krotności ubezpieczenia samochodowego to na ubezpieczeniu nas niestety oszukają, Czyli jak za samochód płacimy 800 zł na rok to ubezpieczenie na życie musi kosztować x np. 3-4 to wtedy owszem skorzystamy na nim. Ale kto zapłaci 3000-4000 zł za ubezpieczenie na rok ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubezpieczenie na życie musi być droższe od samochodowego bo usługi szczególnie operacje są kilka a nawet kilkanascie razy droższe a tak dostaniemy zwrot za operację pomniejszoną o 90 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu się ubezpieczać, chyba że umowę będziesz przeglądał z prawnikiem i negocjował każdy punkt. Czy to na życie czy majątkowe to ściema. Debil wjechał mi ciężarówka na podwórko bo zauważył plac by zawrócić, zrył trawnik połamał kostkę, okazało się że mam ubezpieczona posesję od wypadku lotniczego ale samochód to co innego. Oc nie wypłaci bo to nie droga publiczna, tylko zniszczenie mienia i cywilny proces. To samo z gradobiciem czy śnieżyca , zniszczony dach nie było ogłoszonej klęski żywiołowej nie zwracają itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubezpieczenie to sciema za duzo kruczkow prawnych ktore niestety sie zmieniaja w czasie trwania ubezpieczenia Dobry prawnik za duzo kosztuje zeby zajmowal sie nasza umowa ubezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×