Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

andrzej198902

Zakupy na Raty

Polecane posty

Witam, od stycznia zaczalem prace na Umowe O Prace na czas okreslony do stycznia przyszłego roku. Czyli na rok. Chciałbym kupić na raty rzecz o wartosci 4.500zł. Z tego co wyczytałem na wszelakich forach jedni pisza, ze trzeba przepracowac przynajmniej 3 meisiace, inni ze 6 miesiecy ale bank i tak udzieli kredytu tylko na okres mojej umowy. Czytajac takze oferte banku odnosnie kupowanej rzeczy napisane jest w wymaganiach: zaswiadczenie o zarobkach, wyciag z ostatnich 3 miesiacy itd. Na zaswiadczeniu rozumiem jest napisane do kiedy pracuje ale na wyciagu z konta bankowego nie ma chyba takiej infoprmacji, wiec wychodzi na to ze pokazujac wyciag moge kupic cos na kredyt na okres nawet 24 miesiacy? majac tylko umowe na rok? Niech mi ktos wyjasni jak to dziala, nigdy nie kupowalem niczego na raty i dlatego tez jestem zielony w tym. Wiem ze forum dla kobiet ale moze Panie beda bardziej pojete ;) Z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raty to totalna głupota. Nie pakuj się w to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie interesuja raty 0% co tez oferuje sklep. Niestety jest to rzecz niezbedna teraz a zeby kupic ja za gotówke musialbym nadal czekac. Dlatego prosze o zrozumienie i wyjasnienie mojego wczesniejszego pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej poczekać albo pomódl się do Boga o pomoc zamiast robić takie głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, tym bardziej, że to umowa na rok, niepewna. Taka praca to cienki lód pod te raty. Banki najlepsze łupy mają na tych, którym powinie się noga, nie ma litości wtedy. Nie wchodź w układy z lichwiarzami. Poczekaj. A co chcesz kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszystko rozumiem z tym że nie będę teraz opowiadał na forum całej swojej historii życiowej i sytuacji finansowej. Powiem tylko tyle że nawet jakbym stracił pracę to też będę miał z czego spłacać te raty, już od dawna bym miał ale niestety pieniądze bywają jak woda trudno nieraz uzbierać bo to potrzebne bo tamto, a raty bez umowy o pracę to raczej ciężko, osobiście powiem że w mojej rodzinie często bywały zakupy na raty i nie uważam tego za straszna głupotę, większa głupota jest dla mnie wziąć kredyt a tutaj biorę za tyle i spłacam tyle w przypadku rat 0% dlatego jest to dla mnie dobra opcja. Podkreślam że stać mnie będzie w każdym przypadku na spłatę comiesięczna i bardzo proszę nie wnikajcie w moją sytuację. Proszę tylko o odpowiedź czy dostanę raty i kiedy i na jaki okres, jakie dokumenty najczęściej wymagają? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×