Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie sa jego intencje wobec mnie?

Polecane posty

Gość gość

Czesc! Od jakichs 5 msc spotykam sie a raczej od pewnego czasu jestem w zwiazku ze starszym facetem o równe 10 lat. Wszystko jest ladnie, pięknie jest kochany i czuly..spotykamy sie ze znajomymi na mieście, w domu (tylko u mnie) bo on jak tylko pojawiamy sie gdzieś niedaleko jego domu to zaczyna krecic i panikowac.. wyglada to jakby wstydzil ze mna pokazac przed swoja matka i ojcem.. nie wiem jak to rozumieć zwłaszcza ze z jego znajomymi spotykamy sie normalnie i nie ukrywa mnie a jesli w gre wchodzi jego dom to juz widze ze cos tu nie gra. Ja z kolei nie naciskam i nawet nie wspominam o tym "a moze dzis spotkamy sie u Ciebie zamiast u mnie?" Bo skoro widze ta panikę i jak sie zachowuje w wyzej wymienionej sytuacji to po prostu pasuje i nawet nie zaczynam tematu. Ale jednak mimo wszystko to mnie nie pokoi i zaczynam watpic czy jego zamiary sa czyste a najbardziej zastanawia mnie dla jakiego sie tak zachowuje. Prosze Was o zdanie/rade co robic i co waszym zdaniem powoduje takie zachowanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jestes pewna ze on mieszka z rodzicami a nie z zona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to akurat pewne na 200% ale najbardziej podejrzewam ze chodzi tu o ta roznice wieku i boi sie im mnie przedstawic bo nie ma jeszcze co do mnie pewnosci albo boi sie krytyki z ich strony ale to tylko moje domysly bo tak naprawde to jedna wielka niewiadoma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec , co on mysli, co czuje, dlaczego tak się zachowuje, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaśminiówka nie nigdy jeszcze nie bylam u niego.... sama nie wiem co o tym myslec bo ogólnie mi to na reke bo nie chce tam isc dobrze jest jak jest mimo wszystko to dziwne ze on tak sie zachowuje jesli o to chodzi.... bardzo mu sie przugladam i na razie to mi sir tak rzucilo i razi w oczy nie powiem ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 lat młodsza to ty jesteś za stara zwyczajnie a nie za młoda, to cała przyczyna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gmc

Może mieć np. Ojca alkoholika i się wstydzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×