Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

założyłem znajomym dwie kamerki w sypialni

Polecane posty

Gość gość

Znajomi czasem wyjeżdżają na weekend lub wczasy i dają mi klucze do mieszkania. ostatnio wpadłem na ten szatański pomysł gdy byli na sylwestrze w Zakopanym. Zamontowałem im w sypialni dwie małe kamerki na efekty nie trzeba było długo czekać wczoraj mieli upojny wieczór. Nie wiedziałem że Gosia jest taka ostra w te klocki, czasem słyszałem co nieco przez ścianę a wczoraj widziałem na laptopie jak go ujeżdżała i jeszcze co nieco słyszałem super sprawa. Ktoś też lubi podglądać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10 a teraz idź sobie zwal fantasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele osób świadomie montuje u siebie kamery do monitoringu i nie zmienia im domyślnych haseł dostępowych ani nie wyłącza funkcji udostępniania obrazu w eter. A niektóre z kamer mają wbudowane głośniki. Jest wiele stron zbierających takie kamery i udostępniających ich obraz i adres ip, i wszystko to LEGALNIE! xD Hahaha pamiętam taką zabawę z jakimś dziadkiem jedzącym obiad. W pewnym momencie puściłem mu dźwięk syren sztukasa. Haha Dziadziuś zwiał pod atół z przerażenia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjezdzaj zboku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj nic nie było szkoda . Trochę mnie kusi żeby pokazać żonie to co widziałem ale obawiam się reakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedne pytanie
Czy uważacie, że obicie mordy jest czasem moralnie słuszne? Nie chodzi mi o jakieś problemy realizacyjne, a właśnie o słuszność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szumowina i zona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×