Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bobik30000

tuż przed orgazmem

Polecane posty

Pytanie do kobiet. Chodzi mi o moment przed orgazmem. Ja językiem liżę jej łechtaczkę,i czuję jak zaraz dojdzie. Czy można wtedy przerwać na chwilkę,i za moment jechać dalej? Czy taka przerwa na kilka sekund i ponowne lizanie zwiększy jej doznania końcowe?Czy może nie wolno przerywać?Czy w trakcie orgazmu lepiej delikatnie dalej lizać czy przerwać? Sorki za techniczne podejście do tematu,ale jak wy wolicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie ma kobiet :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie to nie ma nic gorszego przed samym orgazmem jak zmiana czestotliwosci, natężenia czy wlasnie przerwanie pieszczot. na samym końcu najlepiej jak tempo jest utrzymane. ale to moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia jestes fantazstycznie urocza. Zapraszam rafaellloooo@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie radzę przerywać pieszczenia kobiety tuż przed orgazmem, bo można dostać w łeb :P W większości przypadków tylko popsujesz efekt końcowy i kobieta będzie wściekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNati85
NIGDY! tego nie rób. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku pieszczot możesz przerywać, zmieniać rytm, miejsca pieszczot, itd... ale tuż przed orgazmem nie kombinuj i nic nie zmieniaj, bo to tylko pogorszy sprawę. Celem takich pieszczot ma być orgazm kobiety, a nie jej wkur.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeksInstruktor
Kurde...czy tu nie ma doświadczonych facetów? Co takie rady dziwne chłopakowi dajecie jak pyta poważnie. Od tego jak będzie umiał się zachować może zależeć często kawał jego życia. Słuchaj stary. To wszystko zależy od kilku czynników. NAJWAŻNIEJSZY - naucz się gdzie jest łechtaczka :D - wielu facetów tylko myśli że wie. 1. temperamentu kobiety. (przy pierwszym orgazmie podczas zbliżenia z młodą i bardzo napaloną dziewczyną, rzeczywiście strzał w pysk może się zdarzyć ;) - szczególnie po dłuższym poście) 2. wieku kobiety. 3. doświadczenia kobiety i jej upodobań. 4. etapu na jakim jest Wasz związek. 5. waszego wzajemnego porozumienia w temacie dodatkowej stymulacji podczas seksu oralnego. 6 - ale najważniejsze POZNANIA przez ciebie jej ciała. Rozmawiaj z nią na ten temat jak najwięcej, ucz się I Z A P A M I Ę T U J wszystko co się da a jak nie to zapisz. Niestety wielu facetów zachowuje się jakby cierpiało na jakąś dziwną amnezję w tej materii. A jak kobieta ma powtarzać coś po raz...ileśtamkolejny :) - to w końcu znajdzie zapamiętującego. NO I ĆWICZ!!! - kobiety to lubią, bardzo lubią. A jeśli ktoś słyszy że nie za bardzo...to sorry, ale nie skomentuję. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod żadnym pozorem nie przerywaj wtedy.. A jak będzie już dochodzić to weź jej centralny srodeczek do buzi i ssij unosząc głowę do góry. Gwarantuję, Że odleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi,ale chciałem usłyszeć coś od kobiety,od zawsze fascynuje mnie ciało i intelekt kobiecy,a przyjemność dawana kobiecie sprawia mi największą radość.Dlatego proszę o wypowiedź kobiety,bo faceci za mocno nie wiedzą co w trawie piszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×