Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co dwulatek może wykonać względnie sam na dzień babci i dziadka?

Polecane posty

Gość gość
Myślę sobie że to nie problem w tym że to jest laurka a nie coś innego. Ludzie pedantyczni nawet potrafią z dzieckiem zrobić laurkę która ma wygląd,jest zadbana,przyjemna by wziąc do ręki ,dziadkowie się cieszą.Jak ktoś jest syfiarz to nie patrzy jak to wygląda,byle by było ,bez wkładu pracy i uczy dziecka tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez pani babcia musiala wypomniec ze kase dawala a tu laurka pognieciona. Co tam ze dziecko w plecaku mialo ale sie staralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zrobi ku.pe jej na reke albo pampersa zasikanego da jej do p.y.s.k.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A ciebie to chyba ulica chowała prymitywie.Kafeteria to nie MELINA,spadaj na drzewo prostaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Coś bym ci napisała ale wątpię czy cokolwiek zrozumiesz,szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu dziewczyna ma spadać na drzewo?...takie g*******e prezenty tu dają dziadkom,że równie dobrze mogą dać zasranego pampersa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyżej sądzisz że ktoś czeka na prezent? mi osobiście gdybym była babcią wystarczyło by ciepłe słowo,zdrowe,serdeczne relacje. Niczego nie potrzebuję,wolę dawać i cieszyć się że inni się cieszą.Chamskie wasze odzywy są poniżej pasa,ogarnijcie,na prawdę nie pasuje.Kiedyś same będziemy babciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No napisz . chetnie przeczytam . jak dla mnie babka opisala dobitnie. "Brzydka laurka pomimo ze kase dawalam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będę babcią bo nawet matką nie będę bo nie chcę dzieciaków...i uprzedzam,że weszłam tu z ogólnego a tam nie napisane jaki to dział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W twojej zawodówce nie nauczyli czytać ze zrozumieniem? ja to czytałam,przeczytaj raz jeszcze o co chodziło tej kobiecie,może zrozumiesz,bo widzę masz za ciasną głowę by to pojąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 21:14 dobrze gadasz a ty autorko nie powiem gdzie masz spadac bo tak bierzesz do siebie co ma dziecko dac jak ono moze nie chce problem masz straszny masz dziecko i nie wiesz copotrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisała przygłupie że brzydka laurka tylko brudna i zniszczona i ze była babcia na zawołanie z pomocą fizyczna i finansową a to znaczy ze należy jej się szacunek.Która z was byłaby taką bez wymagań,same altruistki jak widzę tu siedzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tłumacz,bo tu kupa niedorozwiniętych mamusiek.Myślą że babcia to ktoś komu można nawet dać w prezencie.....nie wyraże się bo dla mnie babcia to druga mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia Jagna
Każdego roku gdy wnusie chodziły do przedszkola otrzymywaliśmy z mężem laurki, wazoniki własnej roboty oraz inne fajne pomysłowe rzeczy.Dziś wnuczki mają własne dzieci a ja nadal dostaję prezenty od wnucząt (mój mąż nie żyje) Wszystkie laurki z dawnych lat mam w teczkach i oglądamy wspólnie gdy się spotkamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluje i ciesz się że laurki nadawały się by je włożyć do teczki a nie do śmietnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babciu jago/baba jaga w skrocie a przyznaj rie nam na co zdarl twojmaz bo z tego cotwiem to na zawal jak zobaczyl laurke od wnuczka z satanem iserce mv peklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CO TO ANALFABETA PISZE?WYŻEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość dziś Era smartfonów,tabletów,laptopów, dzieci mają już w przedszkolach a mamusie zatrzymały się na etapie odbijania łapek na kartkach,rysowania laurek .Śmiech na sali.Wali wam na łby?usmiech.gif xx Nieee :) My po prostu doceniamy fakt samodzielnej pracy, pomyslu i uczuc włozonych w wykonannie czegokolwiek własnorecznie :) No, i trzeba to jeszcze umiec :) Najprosciej to pojsc i kupic, wyslac texta, sciagnac gotowca.. Zero pomysłu, zero inicjatywy i kreatywnosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doopy temat. Ciekawe co te babcie ,co tak narzekaja na wygniecione laurki daja na dzien dziecka. Pewnie kase ,ktora pozniej cale zycie wyrzyguja chocby tu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie analfabeta tylko z zaświatów pisze i jestem stary tak?nie widze dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [21:45 Zgadza się,warunek że praca jest estetyczna z pomysłem nawet z pomocą rodziców. Tylko trzeba chcieć,ale niewielu ludzi przywiązuję wagę do estetyki byleby na odpierdziel,w końcu dla niektórych to dziadkowie żadna osobistość,dobrze jak są i jak pomagają.Inaczej są uciązliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie daja :D Nie musza :p W kraju gdzie mieszkam nie ma czegos takiego jak Dzien Dziecka :D Nie ma tez Dnia Kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,zgadza się,ale tylko dla prostaków. Moi rodzice kupują książki dzieciom.Pieniędzy nie dostają,bo to nie jest dobre,nie pozwalam. Nie mają potrzeb by robić samodzielnie zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babcie na dzien dziecka moga dac prezent ... swoim DZIECIOM, a nie WNUKOM :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem babcią,ale mam w głebokim poszanowaniu to święto,przychodzili z życzeniami a to mnie kosztowało kupę kasty,kazdy czekał az babcia wyjmie po 100zł.Skończyłam z tym,mówiąc wprost,nie obchodzę święta.Mam spokój,nawet nie składają życzeń z innych okazji bo się obrazili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurcze, czego oczekiwać od dzieci i młodzieży, skoro rodzice (oby nie) prezentują taki poziom... Sorry, zamykam temat, pomyliłam chyba fora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długo czekałaś na zamknięcie? nie wiedziałaś że tu liczy się tylko to kto silniejszy,argumenty nie mają miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perszydywa
kup jej pieluchomajtki niech poczuje sie jak dziecko na te stare lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że każda babcia w tym dniu niczego nie oczekuje ale fajnie jest przyjść,babcię przytulić i powiedzieć,jak fajnie że jesteś ,że mam do kogo przyjść.To każdej babci wystarczy.Babcie nie są interesowne,babci wystarczy ciepłe słowo i uśmiech wnuka. Wiem co mówię,jestem babcią,kocham moje wnuki nad życie,szkoda że to tylko w jedną stronę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia Jagna
Do osoby psychicznej godz.21,37 Człowieku, nie znasz mnie i piszesz wydumany tekst?! Ogarnij się bo kiepsko z twoja psychiką, co zresztą widać. Wychowanie masz niczym z szamba!Szkoda słów gdy czytam teksty niektórych to ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×