Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

praca na pol etatu czy part time ktos mi powie jak to jest?

Polecane posty

Czy jezeli part time to np 20 godzin tygodniowo to moga mi doj3bac dwanascie godzi jednego dnia a np dwa inne dni po 4? Ja nie chce byc w sklepie wiecej jak 5 godzin w dzien ;/. Ja rozumiem ze jakbym poszedl w sobote na 10 godzin to potem mam niedziele i reszte dni na regeneracje, ale dla mnie to sie mija z celem takie cos. Jesli robotke dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiem, ze mam bardzo wysokie prawdopodobienstwo ze dostane. Bo ja bylem na tym assessmencie i 4 innych osob, z czego jeden koles i 3 laseczki. W jednej sie zakochalem... Supervisor ktory byl z managerem go nie lubil tego typa, bo taki byl zbyt pewny siebie, ja siedzialem cicho i nie robilem nic o co nie bylem pytany, jak mi dadza znac ze przyjety jestem to ja chce byc z ta dziewczyna z ktora sie zakochalem na zmianie :D:D:D. Inna byla jakas czarnulka, ktora blablabla p*******ila a jak wypelniala kartke jakie godziny moze to zajelo jej to z 15 minut a wszyscy skonczyli po 5 minutach. I byla jeszcze taka jedna dziewczyna szara myszka, wiec kvrwa nie wiem co bedzie. Ale ja chce zeby ta piekna blondi w ktorej sie zabujalem tam dostala posadke 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dogadaj się z pracodawcą, bardzo różnie to bywa. Idź na rozmowę i zapytaj, jak wyglądają warunki godzinowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mialem assessment, a jesli mnie wezma, to w srode mam juz induction czy cos, a w weekend juz robota. Wiec dowiedzialbym sie w srode dopiero. Tylko ze ja nie chce pytac o godziny, tylko ze ja juz wiele razy sie spotkalem z czyms takim, ze spotykalo mnie to na co sie w ogole nie pisalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×