Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kolega ma żonę z Afryki. To jest świetny pomysł

Polecane posty

Gość gość

Był lekarzem z Polski w Afryce. Ojciec chciał za zgodę na wyjazd córki 1000$ i je dostał. Ona była bardzo chętna na wyjazd i na takiego męża. Teraz kolega ma świetną żonę. Świetnie gotuje, jest wierna, nie buntuje się, chętnie sprząta i ma z nim ochotę na seks. Rozmawiają po francusku, ale ona uczy się polskiego. Już trochę mówi po polsku, ale bardzo mało. Nie wiem po co walczyć o was, Polki. Wam nic nie pasuje, dla was każdy facet jest za słaby, niewystarczający. W innych krajach kobiety potrafią docenić uczciwego, kochającego i dobrego mężczyznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to szukaj żony w Afryce, co cię powstrzymuje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strach przed lwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedziesz mial czarne dzieci autorze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz ze swoimi zarobkami wszędzie będzie miał dobra zone:-) z każdego kraju. Nawet Polka będzie miła i cudowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alan

mam żonę z Ukrainy i jest wspaniała ,Polki są leniwe księżniczki i niczego nie potrafią.miałem około 50 kobiet w tym większość Polek ,każda była podobnie zepsuta. Chociaż były wszystkie po studiach i z rożnych domów -był średniozamożne i były też 3 bogate ,jak moja  pierwsza żona .Mieliśmy materialnie wszystko.ale ona chciała ciągle więcej ,przeprowadziłem się na wieś i założyłem ogród ,rozwiodła się ze mną .Spotkałem ukochaną w Ukrainie i teraz mam dobra osobę przy sobie od 6 lat chociaż nie mamy dużo kasy zawsze zgodnie żyjemy i pracujemy.Zazwyczaj nie generalizuje ,ale 100 procent poznanych Polek prze ze mnie to pomyłka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piana

Polkom ciągle mało, chore istoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała afryka
Dnia 17.01.2017 o 14:43, Gość gość napisał:

Bedziesz mial czarne dzieci autorze!

W afryce są też białe kobiety durniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kobiety z Afryki to bym się bał chociaż znam francuski bardzo dobrze. Jeszcze zależy jaki kraj. Większość murzynek jest tak wychowana że w kulturalnym europejskim towarzystwie to się spalisz ze wstydu. Wiem co piszę bo trochę świata zwiedziłem. Ewentualnie ta murzynka musiałby już żyć trochę w Europie. No ale dobrze ustawiona i bogata murzynka już tak ochoczo na Polaka nie spojrzy.

Mój typ urody to kobiety nie-murzynki z północnej Afryki i południowej Europy. Ale coraz bardziej dochodzę do wniosku że jednak powinienem szukać Ukrainki albo Białorusinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×