Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Co może oznaczać ten sen?

Polecane posty

Śniło mi się, że brodziłem w jakby strumieniu boso. Dookoła był las. woda była mętna, pływało w niej parę rybek. Nagle zobaczyłem wielkiego łososia (takiego gdzieś na 100 kg). Zjadł jedną z rybek, przepłynął mi między nogami, zrobił półkole i zniknął w mętnej wodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to wszystko widziałeś w mętnej wodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że ożenisz się ze stu kilową babą, to twoja niechybna przyszłość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dla niej będziesz łowił rybki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:59 -nie sądzę. Te 100 kg to tak w przenośni. Chodzi o to,że ta ryba była wielkości dorosłego faceta, a ja na nią patrzyłem, jakby z podziwem, bo lubię duże zwierzęta żyjące w wodzie. Ponadto mi się wydaje, że ten łosoś to samiec raczej był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co czułeś jak go zobaczyłeś bałeś sie? uciekałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw jakby zdziwiłem, a potem ledwo dostrzegałem, bo znikał w odmętach... Dziwnie realistycznie to wyglądało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem. Nie odpowiedzialeś mi. Myślę że masz lat naście i być może masz przed sobą jakiś egzamin, może zacząłeś jakąś szkołę albo ją ukończyłeś. Sny zwykle nie przewidują zdarzeń a określają Twój stan ducha umysłu do jakiegoś zdarzenia. Widzisz las i natura mimo ze dzika może świadczyć o tym że wkraczasz według ciebie w jakąś przygodę w coś nowego ale chcesz i czujesz się ztym dobrze. Może chcesz zaliczyć i wydaje ci sie ze niebawem... :D ta ryba duza i dominujaca w tej zmaconej wodzie jest czyms w rodzaju dominujacego kogos, kogos kto cos znaczy w srodowisko w jakie wchodzisz i teraz jak sie boisz i nie wiesz co zrobic to oznacza ze nie jestes zbyt pewny siebie a jak patrzyłeś na nia z ciekawością ale i bez strachu to oznacza: uwaga ludziska nadchodzi nowy szeryf:D sen moze sie odnoscic do przelomowego zjawiska w twoim zyciu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:23 - Mam 32 lata. data urodzenia: 14.V, Anno Domini: MCMLXXXV... Ryba raczej nie była dominująca, nie zwracała na mnie uwagi. Tzn na pewno zawała sobie sprawę z mojej obecności, ale jakby spokój od niego emanował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie. To Cię oceniłem. Nie wydawało mi się, że dorosły facet przejmuje się takimi rzeczami. W Twoim przypadku może oznaczać np stabilizację i całkowitą akceptację własnej osoby. Wynika , że jesteś dość pewny siebie i otwarty na coś nowego ale wcale nie koniecznie chcesz coś zmieniać w swoim życiu. Czujesz się ostatnio w jakiś sposób wyjątkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio robię w myślach jakby podsumowanie swojego życia. Do tego zacząłem interesować się filozofią i okultyzmem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze:) ja też uwielbiam przechadzać się po własnych myślach. Okultyzm jest mi raczej obcy ale filozofią życia sie karmię, czasem łapczywie zabierając nawet okruchy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×