Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolinaro

mogę na tym samym?

Polecane posty

Hej, zapisuje się w tym tyg, na prawko i mam pytanie, bo jak będę się uczyła jeździć na jednym samochodzie to się do niego przyzwyczaję i pytanie, czy jest w ogóle jakaś możliwość, że zdawać egzamin na tym samym samochodzie na którym robiło się jazdy? bo boje się, że jak będzie inny to mogę przez to nie zdać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie powinno być z tym problemu, musisz popytać w szkole jazdy do której się zapisujesz, czy to jest możliwe, ale podejrzewam, że tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, można tak zrobić, ja zdawałem prawko w Kursancie i nie było problemu z tym, tylko jakies wymogi tam samochód musi spełniać, ale nie pamiętam jakie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak zdawałam niedawno, można tak zrobić, ale tak jak napisał brunorek - samochód musi spełniać jakieś tam kryteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem instruktorem z wieloletnim stażem w szkole jazdy Kursant we Wrocławiu. Pojazd, na którym przyszły kierowca uczy się jeździć, może zostać podstawiony pod Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego. Osoba podchodząca do egzaminu państwowego ma zatem możliwość oraz komfort zdawania go na samochodzie, który dobrze już zna i towarzyszył jej w trakcie procesu nauki jazdy. Ośrodek egzaminacyjny nie wymusza na ośrodkach szkolących, by pojazdy były takie same, jak na egzaminie. Od 3 lat ustawa pozwala, by ośrodek szkolenia podstawił pojazd danej szkoły na egzamin państwowy – musi on jednak spełniać odpowiednie warunki, czyli posiadać kamerę z rejestratorem. :) Mam nadzieję, że pomogłem w zagwozdce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×