Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy czujecie niechęć do posiadania dzieci po poronieniu?

Polecane posty

Gość gość

Ja 2 razy poroniłam a ostatnio byłam w ciąży pozamacicznej i po paru miesiącach od operacji nie chce mieć już dzieci. Boje się o moje życie i zdrowie. Mało co nie umarłam bo dostałam silnego krwotoku a ból nie do opisania. Czy też tak macie? Mija to kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ja tak nie miałam, w ogóle przeszłam poronienie jakoś dobrze psychicznie, mimo ze ciąża była bardzo wyczekana, bo staraliśmy się rok. Być może u Ciebie to jeszcze za wcześnie, daj sobie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwa poronienia przeszłam jak tak można powiedzieć dobrze. Szybko się pozbierałam i znowu starania o następna. Tylko ta pozamaciczna mnie wykończyła i fizycznie i psychicznie. łacznię staraliśmy się 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas po poronieniu na kolejna ciążę czekaliśmy 5 lat, jak wspomnialam- daj sobie czas, zajmij się czymś, co daje Ci radość, a jak poczujesz się gotowa, to zaczniecie starania na nowo, choc może warto zdać się na los i w ogóle nie myśleć o tym, czy ta ciąża się pojawi czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wogóle nie chce miec dzieci, mam 35lat , zero pragnienia i instynktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30 lat. Usuneli mi lewy jajowód. Może tak ma być, że nie będe mieć dzieci. Lekarz każe się o razu starać a ja czuje strach przed kolejną ciążą. Wogóle zaczełam źle myśleć o dzieciach, a kiedyś tak bardzo je chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj, nic na siłę. Dzieci to nie jest jedyny cel w życiu i nie wszyscy musza je mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wrecz przeciwnie, po poronieniu tak bardzo chcialam miec dziecko ze wyszła nawet dwojka:) ale po 10 latach dopiero, 10 lat się staralam. tylko ze u mnie był problem z mezem a dzieci mam juz z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po poronieniu ciężko było mi się pozbierać przez pierwsze 2 tygodnie. Później dowiedziałam się od innego lekarza o badaniach genetycznych - zdecydowałam się na nie i okazało się, że nie mieliśmy z mężem wpływu na to, że doszło do poronienia. Dzieciatko miało wadę, jak to lekarz ujał "spontaniczna" - bład natury. Dzieki temu badaniu szybciej stanelam na nogi i po 3 cyklach zaszłam w kolejna ciaze :) Dzisiaj ANtos - maly lobuziak jest naszym promyczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przeciwnie,po poronieniu ciazy (i to wpadki), myślałam,obsesyjnie wręcz, o kolejnej ciazy- kupiłam testy owu, kwas foliowy i dzis jestem znów w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiadanie dzieci po poronieniu bywa okraszone lękiem, co zrozumiałe. Boimy sie, że ponownie stracimy ciążę. Ale dzięki odpowiedniej pomocy - badaniom po poronieniu, ktore zdiagnozują przyczynę poronienia ten lek może być zmniejszony. Możemy także zdecydować się na pomoc psychologiczną http://badaniaprenatalne.pl/poronienie-a-kolejna-ciaza/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cisza

U mnie poronienie 3 lata temu (pierwsza ciąża), trauma straszna. Każdy ma różne odczucia, u nas ukojenie przyniosła decyzja, że nie będziemy mieć dzieci, uczucie, że to już przeszłość i nigdy więcej nie będziemy mieć z takimi sprawami nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×