Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rodzice nalegają na ślub a ja nie mam pewnosci

Polecane posty

Gość gość

Cześć, jestem 24 letnia młoda mama. Mój syn ma 8 miesięcy, z chłopakiem mieliśmy burzliwe początki ale kochamy się i mimo wszystko staramy być razem, wspierać i wspólnie żyć. Bylam wychowywana w tradycjonalnej wierzącej rodzinie gdzie celebruje sie święta niedziele i chodzi do kosciola nie na pokaz ale z wiary. Ja również jestem wierząca i stram sie chodzic do kosciola z wewnętrznej potrzeby nie na pokaz. Z chlopakiem zyjemy w zwiazku bez slubu i szczerze mowiac nie mam potrzeby, chęci zawierania zwiazku małżeńskiego . Moi rodzic nie potrafia tego zaakceptowac. jestem pod nieustanna presja z ich strony i czuje sie wrecz zmuszana do podjecia decyzji i slubie wbrew swojej woli. Nie mowie ze NIGDY nie chce wziac slubu ale nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nawet jezeli teraz zarezerwujecie sale i wszystko to ślub najwcześniej moze weźmiecie za 1,5 roku. Wszytsko teraz planuje sie z dużym wyprzedzeniem. Jezeli się kochacie powinniście chcieć ślubu. Jezeli go nie chcecie to nie jesteście siebie pewni. Mysle, że nie czujesz sie pewnie w związku z ojcem Twojego dziecka i boisz sie, że i tak to sie rozleci. Powinnaś umieć sie do tego przyznać. Jeżeli chciałabyś z nim tworzyć rodzinę, jeżeli byś go kochala i wiedziała, że możesz na niego liczyć to chciałabyś ślubu i byś sie z niego cieszyla. Jeżeli jednak jest u Was wszytsko ok zamówcie sale na za 1,5 roku czy za 2 lata, a jak sie rozleci do tego czasu to trudno. Stracicie tylko z 2 tysiące zaliczek a nie 50 tys na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×