Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

zerwanie umowy zlecenia, wypowiedzenia, POTRZEBNA POMOC

Polecane posty

Gość gość

Witam 1. Mam umowę zlecenia na której jest napisane że okres wypowiedzenia trwa jeden miesiąc, czy jeśli zadzwonię dzisiaj i powiem że od jutra nie przychodzę do pracy to będą z tego jakieś poważniejsze konsekwencje? dodam jeszcze że to zlecenie ma charakter "pracy", tzn, przychodzę według grafiku, wykonuje wszystko co jest napisane do zrobienia na daną zmianę ("zadania" są dziennie te same, nie zmieniają się co do danej zmiany) 2. Dałem wypowiedzenie na którym jest napisane że z zachowaniem okresu wypowiedzenia wynoszącego 1 miesiąc, zwlekali z podpisaniem, w końcu nie mam pewności czy to zrobili i pytanie teraz brzmi, jeśli podpisali to czy jeśli zrobię tak jak wcześniej pisałem, czyli zadzwonię i powiem że od jutra nie przychodzę do pracy, to czy to nie ma znaczenia czy dałem to wypowiedzenie czy nie, konsekwencje mogą być takie same czy w przypadku kiedy złożyłem to wypowiedzenie będą większe? 3. Jeśli np wypowiedzenie zostało złożone 30 stycznia i firma z która miałem umowę zlecenia, zakończyła swoją działalność np 1 lutego to czy moja umowa oraz wypowiedzenie utraciły swoją ważność? (miałem umowę z firmą załóżmy BOB tylko że właściciel tej firmy miał pod sobą jeszcze kilka innych firm i pracowałem na firmie załóżmy TOM, czyli byłem tak jakby "wypożyczony" z BOB'a do TOM'a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×