Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amelia121

Gadżety i prezenty na każdą okazję

Polecane posty

Gość Amelia121

Cześć, chciałam was zaprosić do nowego sklepu internetowego w którym znajdziecie ciekawe gadżety a także prezenty na każdą okazję. Atrakcyjne ceny i wysyłka tego samego dnia :) Kody rabatowe za rejestracje, zapisanie do newslettera i inne często się pojawiają Gadzeo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepsze prezenty powinny być praktyczne. :) niedawno sprawiłem dziewczynie depilator od Panasonica - to porządna firma, bardzo się ucieszyła z tego prezentu i ciągle używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romutek99
niepowtarzalny gadżet za niewielkie pieniadze można wykonać na http://generatorkoszulek.com - taką indywidualną koszulkę z obrazkiem, czy napisem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaM87
No jest to jakaś opcja :) mi np podobają się fajne gadżety: https://www.toys4boys.pl/ które poprawią nastrój nie jednej osobie :) warto mieć którąś z tych rzeczy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rystka
dla mojego męża prezenty najczęściej kupuję w sferisie bo faktycznie jest typowym gadżeciarzem, ale też woli jeśli to są praktyczne rzeczy które może używać na co dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdałka5
ja gadżety kupuję w teletorium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli poszukiwany jest nie gadżet, a naprawdę praktyczny prezent w formie męskiego ubrania to zaglądajcie do nas śmiało ! ---> www.Ombre.pl Ubranie to bardzo fajny prezent ponieważ facet będzie z niego korzystał przez lata. A czy to sportowy dres i bluza czy gustowny zestaw koszula + marynarka, na pewno z łatwością się u nas każdy odnajdzie. W razie pytań służymy pomocą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroki wybór pomysłów i gadżetów na prezent z każdej okazji znajdziesz również na stronie www.Alledinge.com gdzie sama zamawiam, miła obsługa, szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najczęsciej zamawiam w sferisie różne gadżety :P mój mąż uwielbia wszystko co jest elektroniczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabusia
ja prezenty praktycznie zawsze robię w sferisie, tam jest dosłownie wszystko! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joana9
Mi się zdarza jakieś gadżety kupować na Teletorium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celina99
Ostatnio zamawiałam prezenty dla swoich pociech na more4kids z darmowym odbiorem w sferisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victorias4
ja prezenty najczęściej kupuję w Teletorium, bo mój facet i chłopak to gadżeciarze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeeLee78
mi w teletorium też się zdarzyło kupić jakieś gadżety, ostatnio chyba kupiłam tam słuchawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroki wybór gadżetów i prezentów na każdą okazję znajdziesz na stronie https://nakazdaokazje.com/ , miła obsługa, szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnie i nie drogie gadżety oraz prezenty na każdą okazję można znaleźć na stronie www.Superszoper.pl szybka przesyłka i mia obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claires0
gadżetów szukaj w teletorium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz ładnie prezentować swój alkohol w oryginalny sposób to tutaj jest największy zbiór -> www.pl.ericolusso.com Największy !!! zbiór stojaków, barków i wieszaków na Alkohol POLECAM bo sama Posiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikon
Też bardzo często zamawiam różne gadżety w sferisie przeważnie na jakieś okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porilka
Fajne mają w sferisie te promocje jednodniowe, już kilka razy udało mi się skorzystać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usza
Aktualnie na całe tekstylia jest wyprzedaż w sferisie, wczoraj sama skorzystałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry! Jeżeli nie wystarcza pieniędzy na prezenty to można wziaść chwilówkę i kupić wszsytko co planujesz! https://kredytoff.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×