Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu zadna kobieta nie chce miec syna ??

Polecane posty

Gość gość

Tylko coreczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo córki są bardziej uczuciowe i uczynne. W dodatku grzeczniejsze i silniejsze. Od malenkiego z instynktem opiekuńczym przez to bawią się lalkami że są ich mamusiami a chłopcy tylko pistolety, auta miecze i wszelakie zabawy budzące agresję i chęć walki. Ogólnie uważam kobiety za tą lepszą płeć przez to wolała bym córki. Mam już jedną i to złote dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za pare latek ta twoja córcia poslusznie wypnie doope przed tym wstretnym chłopcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chce syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chciałam synka. W pierwszej ciąży wariowalam na punkcie koloru niebieskiego. Urodziłam córkę. Jestem w drugiej ciąży po 4latach i jest ON. Synuś :-)niebieska wyprawka czeka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mow za siebie.Ja mam dwoch kochanych synkow,a jezeli masz z tym jakis problem,a najwyrazniej masz,to juz twoja sprawa.Ktos ma problem,sam ze soba,ze zaklada kolejne takie tematy.Radze konsultacje z psychiatra i wziecie lekow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ta sama osoba od jedynakow i 500 plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam dwoch synow i o dziwo nigdy nie chcialam corki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dwóch synów i dwie córki . Dla mnie nie ma róznicy co do płci kocham ich , cieszyłam sie bardzo z narodzin kazdego dziecka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie sobie juz spokój z tymi durnymi tematami typu" syn to tragedia, nie chce syna, dziewczynki są super. Jaka trzeba być debilka żeby wypisywać takie brednie. Takie kobiety nie powinny nigdy mieć dzieci. Dla każdej normalnej matki liczy się to ze dziecko jest zdrowe a nie to czy będzie miało pipke czy ptaszka. Bo jak widać po was tutaj to jako te małe dziewczynki na zbyt mądre to nie wyroslyscie i moze lepiej gdybyście były chłopakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od zawsze chciałam synka. Mam dwóch. Ale najważniejsze od płci było, aby dzieci były zdrowe. Tam samo kochałabym synów jak córki. A z tą "uczuciowością" to różnie bywa. Czego dziecko nauczysz i jak będziesz okazywać mu uczucie zależy wyłącznie od Ciebie, a nie jego płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co tu widze na kafeterii jak agresywne potrafią byc kobiety i jak zaszczuć innych, jak kłócić sie do upadłego, obrażać, knuć to wychodzę z założenia ze wole chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile mozna walkowac ten temat, ktos jest popaporany, nie warto karmic trolla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córeczka taka kochana, przytula misie i lalki a jak poczuje kompleksy ze inna dziewczynka jest ładniejsza albo ma cos czego ona nie ma, w białych rękawiczkach wbije jej nóż w plecy, po czym wzruszy sie na widok koleżanki i dygnie dwa razy na pożegnanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do wczoraj mialam miec drugiego syna, a wczoraj uslyszelismy ze jednak corka i szczerze to przez chwile czulam sie dziwnie:) pomijam, ze czekam na kolejne usg bo juz sama nic nie wiem. Najwazniejsze to czy dziecko jest zdrowe a co mu tam wyrosnie to sprawa zupelnie drugorzedna. U nas temat jest nadal otwarty i ja nie umiem powiedziec co wole. Az sie sobie dziwie ze odpowiadam trolowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole córeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo córeczkę można w kiecki stroić,warkoczyki pleść,psyyytulić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole syna. Mam juz syna i córkę wiec wiem z czym sie to je czyli jak sie ich wychowuje i jakie sa różnice w zachowaniu i wychowywaniu obu płci. Jestem w 3 ciąży wiadomo najważniejsze żeby bylo zdrowe ale cieszylabym sie z synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wole córeczke i jestem najszcześliwsza że ja mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córka, córka ,córka to jest to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córka jest moją przyjaciółką ,ja mam 35 ,ona 15 ,więz cudowna ,lubimy chodzic na zakupy i w tym roku jedziemy na taki babski wypad nad morze, super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupi argument z tą uczuciowością,która jest na podobnym poziomie u obydwu płci. Liczy się jeszcze charakter,temperament dziecka,niezależny od jego płci. Tak głupich argumentów jak z 11:15 jeszcze nie słyszałam ;-) dziewczynki grzeczniejsze i silniejsze? przytocz jakieś badania na ten temat ,gdzie udowodniono tą teorię ;-) to raczej kwestia stereotypowego wychowania a nie predyspozycji ...od dziecka mówi się chłopcom ''nie bądż baba,nie rycz''. A kto dziewczynkom kupuje lalki ,zmusza do pomagania w domu,opieki nad rodzeństwem? Ile już na kafe było tematów typu'' ja muszę to i to a moi bracia nie mają obowiązków?'' Kto chłopcom kupuje te pistolety i mówi ''chlopaki nie płaczą'' ? Można chłopaka nauczyć troskliwości i są dziewczynki,które wolą samochody,to wasza robota mamusie aby tak było. Nnie ma lepszej gorszej,są dwie ,które się uzupełniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam mieć synów i mam dwóch synów. Od roku tez mam wnusię i jestem szczęśliwa, że dziewczynka, ale musiałam do tego dojrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna nie chce mieć syna z jednego powodu, bo żadna nie chce mieć synowej, wiedzą po sobie jakie synowe to wredne małpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córeczki wole i je mam , skrycie marzyłam o dziewczynkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:13 trafilas w sedno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy od wychowania, ale najgorszy strach to i tak jak córka z brzuchem do domu wróci, a syn w podejrzane towarzystwo wpadnie, ogólnie przez okres buntu tych gówniarzy można osiwieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam sliczna córeczke ,ale jak by był syn to tez bym się cieszyła ale mniej, chłopak to chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam i jedno i drugie i oboje są fantastyczni. Synuś jest niemowlakiem aniołkiem wiecznie się smiejacym, a córka małym diabelkiem, bo 2 lata ma :P z każdego się w ciąży cieszyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.15 syn tez ci może zrobić dziecko pannie -pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×