Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Muszeschudnaceh

Czy schudnę 15 kg w półtorej miesiąca?

Polecane posty

Gość Muszeschudnaceh

Od dwóch tygodni jestem na diecie. Jem około 800-900 kalorii dziennie, pije około 2litry wody. Aktualna waga to 75kg. I takie moje pytanie czy w ciągu dwóch i pół miesiąca dam radę schudnąć 15kg? Ćwiczę codziennie lub co drugi dzien. 2x po 50 pajacyków 2x 40 przysiadów 2x 70 brzuszków 2x 100 nożyce 12x pomkę z wyskokiem 2x deska po 1min I dodatkowo 10min kręcenia hulahop (takim z kulkami) Czasami na pewno podjem jakieś ciastko lub batonik ale diety chyba tym nie zrujnuje xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszeschudnaceh
Fail w pytaniu. 2,5 miesiąca , nie 1,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zes l roi na diecie warzywna -owocowej schudłam 11 kg w ciągu 40 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudnąć schudniesz, ale mimo ćwiczeń wszystko ci się nie wciągnie w tak krótkim czasie. Ja mając 29 lat schudłam 18 kg w dwa miesiące dużo przy tym siłowni. Mimo to wór po brzuchu mały został. Teraz od grudnia mam dietę plus ćwiczenia z Chodakowska. Schudłam w dwa msc 7 kg, wszystko pięknie się wciąga. Płaski, jedrny brzuch. Także twoja sprawa, ale jak będziesz wyglądać potem w stroju kapielowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli schudniesz te 15 kg, to za 2,5 miesiąca powoli wychodź z diety i zmniejszaj ilość ćwiczeń, w przeciwnym razie kilogramy będą wracały równie szybko. Ale tak, jest możliwe, że przy dużym wysiłku i diecie schudniesz, nie tylko 15 kg, ale też pójdzie ci w obwodach, ze względu na mięśnie (pamiętaj, że mięśnie ważą więcej niż tłuszcz, co może zmniejszyć utratę wagi, na korzyść mniejszych obwodów ciała). chodzi mi o to, że ćwicząc możesz wyszczupleć wizualnie, mimo że nie zejdzie aż 15 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, że organizm dorosłej kobiety potrzebuje około 1300 kalorii, żeby żyć (tzn. trawić, oddychać, pompowac krew, stać i chodzić)? Jeśli jesz poniżej tego to możesz w krótkim okresie nawet przytyć, a już na pewno wpędzić się w anemię, bo organizm będzie magazynował składniki odżywcze bo czuje się zagrożony. Najefektywniej chudnie się jedząc z niewielkim deficytem, ćwicząc i dobierając makroskładniki pod indywidualne potrzeby organizmu. I powiem Ci, że pewnie nie schudniesz, bo pękniesz i zaczniesz się objadać. Zmień podejście, znajdź dietetyka lub chociaż poczytaj o fizjologii zanim zrobisz sobie krzywdę. Jak chcesz to mogę Ci jakoś pomóc, napisz na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto kupić sobie jakiś dobry poradnik dietetyczny. :) ja stosowałam się do rad z książki "Nowoczesne zasady odżywiania", którą kupiłam w http://www.medpharm.pl/ i wszystko jest w najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia_666
Mi udało się schudnąć 10 kg w miesiąc. Trzeba konsekwentnie dążyć do swojego celu, być cierpliwym a wszystko może się udać :) ja zastosowałam dietę Sandruni, zmieniłam swoje nawyki żywieniowe. Polubiłam sport i efekty widoczne gołym okiem i czuje się też znacznie lepiej :) powodzenia https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schudnąć może schudniesz, ale przy tak małej podaży kalorycznej i ćwiczeniach zamęczysz organizm a po powrocie do starego odzywiania przytyjesz dwa razy tyle. Odżywiaj się zdrowo i intuicyjnie. Jedz więcej i ćwicz. Nie przytyłaś w 2 miesiące, więc daj sobie czas. Najwazniejsze jest zdrowie. https://montgomerka.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Program dietetyczny , plan treningowy grupa wsparcia na FB osobisty opiekun. Jestes zainteresowana ? napisz mo.ob@wp.pl podam szczególy usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać jeżeli chodzi o spadek wagi po zastosowaniu Slimunox. W 3 miesiace pozbyłam się 16 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to skusiłam się na tabletki Slimunox z tego względu że widziałam jakie efekty osiąga moja koleżanka. Wcześniej ani myślałam o tego typu środkach ale jak zaczełąm jej zazdrościć coraz lepszej figury zamówiłam kuracje z Slimunox. Nie zawiodłam się. Tak jak na nią, na mnie też zadziałały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×