Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ratujcie , macie jakies sposoby na przejedzenie bo sie okrutnie obzarlam

Polecane posty

Gość Ktreka

Najlepiej to jednak starać się nie przejadać i wzdęć, gazów i innych objawów nie będzie ;) Ale jak już się zdarzy, to u mnie super sprawdzają się tabletki ulgasim, które szybko usuwają objawy przejedzenia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka9

masz rację, że ulgasim to spoko tabletki. nic dziwnego, bo przecież mają w składzie symentykon, a to substancja, która pomaga przy wzdęciach czy brzydko pachnących gazach... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka

No i po co było się przejadać? 😛 Najlepiej bierz od razu ulgasim, bo to na szybko powinno pomóc na przejedzenie. A następnym razem więcej rozwagi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ulsrasim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serio

Herbata miętowa -nawet taka w torebkach może być, choć lepsza sypana - działa po ok. 10-15 minutach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sswelta

Jak szukasz ziołowych sposobów to mięta pieprzowa albo zaparzany koper włoski, to przy mniejszej niestrawności może się sprawdzić, jak problem większy to lepiej coś z symektonem wziąć np. ulgasim. Szybko da ulgę, ja zawsze jak idę coś na mieci zjeść to biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimbsa

mięta przetestowana, koper włoski też, chyba jednak ulgasimu spróbuję, bo przy rodzinnych posiadówkach z jedzeniem a takich będzie kilka niedługo to często wzdęcia męczą i kiepsko się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Kup sobie Xenne balance. Będziesz miała po tym takie sranie, że jak wypniesz się w stronę płótna to gównem będziesz mogła obrazy malować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe

palec do buzi i heya :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patulka

ja co roku mam problem z opanowaniem apetytu na swięta i nowy rok, jest tyle pyszności, że cięzko się opanować, ja zawsze mam przy sobie jakieś tabletki rozkurczowe, w tym roku kupiłam na swięta ulgasim, super zadziałałą na świąteczne przejedzenie, przede mną jeszcze nowy rok pod znakiem obżarstwa, dlatego tabletki tez abieram ze sobą na bal sylwestrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×