Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy dziewczyny też wstydzą się zakładać rajstopy pod spodnie gdy jest zimno?

Polecane posty

Gość gość

Pamiętam, że jak byłem młodszy, to chłopcy nabijali się z tych, którzy mieli założone kalesony pod spodniami, więc chodzenie w kalesonach było obciachem. Czy u dziewczyn też tak jest, że nabijają się z tych, które mają rajstopy pod spodniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam noszę i w d***e mam co inni pomyślą , co lepiej sobie nogi odmrozic byle by się "nikt nie śmiał " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusia94
Ja mam 23 lata i ubieram rajstopy pod spodnie jak jest zimno lepiej ubierać niż później chorować i wydawać na leki. Gimbusy nie ubierają się ciepło w zimie a potem to wyjdzie na starość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z tych co im d**y marznom czeba sie smiać bo to idioci,ktory normalny czlowiek marznie jak ma w domu kalesony albo rajty? Zaden poza idiotom:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny człowiek ubiera się, gdy jest mu zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rajstopy są strasznie niewygodne, pod spodniami, to już w ogóle tragedia. Zimy mamy tak lekkie, do tego wszędzie samochodem komunikacją, że chyba trzeba mieć jakieś zaburzenia cyrkulacji, żeby się tak ubierać. Zrozumuałe tylko u osób, które w styczniu chodzą z buta 5 km na przystanek o 5 rano..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest właśnie typowy przedstawiciel/ka naszego społeczeństwa, lepiej wie, czy komuś zimno, czy nie. Do twojej wiadomości: po nocy fotele w samochodzie są zimne, błyskawicznie można przeziębić pęcherz czy jajniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia60
A czego to się wstydzić? Że chce się być zdrowym i się nie marznie . Wstydem jest to że młode dziewczyny chodzą na zimnie w biodrowkach odsłaniających nerki i pępek stringach i krótkich kurtkach a potem mają problemy z pęcherzem i płaczą że nie mogą mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia60
A czego to się wstydzić? Że chce się być zdrowym i się nie marznie . Wstydem jest to że młode dziewczyny chodzą na zimnie w biodrowkach odsłaniających nerki i pępek stringach i krótkich kurtkach a potem mają problemy z pęcherzem i płaczą że nie mogą mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to mamy i babcie pilnowały żeby w chłodne dni zakładać rajstopy pod spodnie.  A teraz to dziewczyny i niektóre chłopaki latają w zimie z gołymi kostkami bo taka moda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×