Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Nauka angielskiego metodą dziecka

Polecane posty

Gość gość

Hej - czy ktoś tutaj korzystał z metody Angielski metodą dziecka? Czytam na forum o nauce angielskiego i już w 3 miesiącach polecali taką metodę - kto korzystał? Jaki kurs z tą metodą polecacie? Czy i dlaczego warto? Dla kogo ta metoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o dziękuję za szybka odpowiedź, Poczytam a jak ktoś korzystał to napiszcie opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uczyłem się dwóch języków obcych metodą dziecka i to według mnie najskuteczniejsza metoda nauki - po 3 miesiącach i już rozmawiałem w języku angielskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to metoda nauki dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj na http://enlinado.pl/ to kurs opierający się na metodzie dziecka - to METODA DLA KAŻDEGO KTO chce szybkich efektów w nauce mówienia w języku angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyn Ju
polecam tę metodę - przy zaangażowaniu naprawdę szybkie efekty w nauce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawa metoda może sprawdzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w jednej ze szkół uczyłem się własnie metodą dziecka języka angielskiego - bardzo szybka nauka ale wymaga zaangażowania. Ale efekty są bardzo motywujące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta metoda dziecka jest znana na Zachodzi pod innymi nazwami trochę ale ogólnie wielu ekspertów od nauki języków obcych chwali te metodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki kurs do nauki języka angielskiego polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliin
polecam kurs http://enlinado.pl/ najlepszy kurs do języka angielskiego metodą dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisałem się na tę darmową lekcję i ciekawa ciekawa - polecam warto sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lnianka
Metoda dziecka to bardzo skuteczna metoda - ja uczyłem się z nią języka niemieckiego także chyba ma zastosowanie do kilku języków aczkolwiek widzę, że do angielskiego jest najczęściej stosowana, może dlatego, że to bardziej popularny język. Szkoda, że nasz polski system edukacji nie przewiduje takich szybkich metod nauki w szkołach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdziłem darmową lekcję enlinado i faktycznie ciekawa firma nauki - zamówiłem już kurs na maila - dam znać jak pozostałe lekcje jak ktoś zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wideo oglądałam: https://www.youtube.com/watch?v=Y3-J6V9I6Sk moim zdaniem sporo w tym racji. Nigdy na to nie wpadłąm, ale faktycznie dzieci nie ucza się gramatyki, a jakoś umieją gadać, więc cała teoria wydaje się bardzo logiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teoria działa jak sam kurs :) Polecam bo naprawdę znacznie łatwiejsza metoda nauki niż w szkołach językowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterolistnaK
Ojej, co to za wymyślne metody. Wolę raczej dobrą szkołę językową niż coś co się intrygująco nazywa, ale najczęsciej niewiele daje. Chodziłam do speak up i jestem przekonana, że dobry lektor i okreslona metoda nauczania to podstawa. Tak jak w zwykłej szkole przy nauce matematyki. Dobry nauczyciel nauczy każdego, nawet osobę bez szczególnych uzdolnień w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto się rozejrzeć, co proponują w szkołach. Ja myslę, że najlepszą opcją są indywidualne lekcje angielskiego (w Gliwicach mają takie u www.linguastrefa.pl) i też indywidualny dobór metody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Ja chodziłam na kurs nauki języka angielskiego do szkoły języków obcych Cosmopolitan we Wrocławiu. Szkoła oferuję  wysoki poziom kursów językowych prowadzonych z wykorzystaniem nowoczesnych metod edukacyjnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy wpis. 🙂 Ja bym skromnie dodał z mojej strony dodatkowy kurs online na questfe pl. Gdzie już od 17.06.2021 o godz. 20:00 odbędzie się darmowe szkolenie. Bardzo miłe i profesjonalne jest podejście do ludzi. Ja jestem zadowolony z efektów. Kurs online jest dla dzieci jak i dorosłych. Warto sprawdzić i się przekonać. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×