Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chia

Zakup okien

Polecane posty

Witam, jeśli planujecie wymianę okien w swoim domu lub mieszkaniu polecam firmę http://oknar-wroclaw.pl Mają okna z dobrymi właściwościami akustycznymi oraz izolacyjnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukałam dość długo okien, ktore będą estetycznie i solidnie wykonane. Takie okna znalazłam w ofercie krakowskiej firmy Ekoplast http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/okna/technologia-v-perfect , kóra oferuje okna wykonane w technologii v-perfect. Technologia ta zapewnia doskonałe połączenie naroży profili. Okna wykonane w tej technologii są bardzo estetyczne. Na stronie producenta można znaleźć porównanie zwykłych okien PVC z oknami PVC wykonanymi w technologii v-perfect. Sami zobaczcie różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartoszakNorbert
Wybór okien powinien być przemyślany z dokładnym rozeznaniem wśród najlepszych producentów. Jednak samodzielnie ciężko jest podjąć dobrą decyzję i nie przepłacać. W firmie Domega mają dobrze wykwalifikowana kadrę, także myślę że możesz ich poprosić o pomoc. Mają w ofercie wszystkie rodzaje okien najlepszych polskich producentów. Do tego zajmują się całym montażem. Na współpracy z nimi na pewno się nie zawiedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my wymienialiśmy okna w domu miesiąc temu więc jestem na bieżaco w temacie :) byliśmy w różnych sklepach i salonach i powiem wam, że ceny niektórych okien są kosmiczne. Dopiero w Mar Met w Warszawue na Gorzykowskiej doradzili nam spoko model z dobroplast za rozsądną cenę, a do tego można było się zdecydować na montaż okien przez ich fachowców. I powiem wam tak: nie kupujcie pierwszych lepszych okien tylko poszukajcie dobrego sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Wawie podpowiem sklepy na Popularnej albo Al. Bzów w każdym razie chodzi mi o to, że w obu miejscach sprzedają ALU od OknoPlus. Polska solidna firma robią okna na trudne warunki pogodowe. Może wiać lać i miotać gradem a ja tego w domu nie odczuwam, nie słyszę, jest ciepło i cicho bez ruchu powietrza przy framudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie pytanko, czy zakład szklarski, taki jak chociażby ten: http://szklarzkrakow.com jest w stanie mi przygotować dwie szyby do okien na wymiar? Czy w przypadku okien konieczna jest juz wymiana całego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artt

Przy aluminiowych oknach możesz sobie dopasować naprawdę spore przeszklenia, więc jak masz ciemniejszą, że tak powiem nieruchomość to się opłaca zamiast klasycznych plastików. Dobre aluminiowe brałem z Pekana. Piotr dobrze mi doradził, tamtejszy konsultant. W Myszkowie chyba najlepszy salon teraz ze stolarką, więc do remontu, jak znalazł, jeżeli nie chcesz z dużymi marketami współpracować ze względu na pogorszenie jakości.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×