Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

co jeszcze zrobić, żeby dostać tę pracę (długi opis)

Polecane posty

Gość gość

Przepraszam za długi opis, ale starałam się pisać jak najkrócej 17 stycznia pewna linia lotnicza (polski czarter) wystawił ogłoszenie o naborze do pracy jako stewardessa. Była to zawsze moja wymarzona praca, akurat na 4 miesiące wakacji. Ja wysłałam CV dokładnie tydzień po wystawieniu ogłoszenia. Co prawda moje CV było dosyć ubogie, bo nie mam doświadczenia w pracy, nie studiuję tylko uczęszczam do szkoły policealnej, nie mam żadnego certyfikatu językowego, mieszkam w małym mieście oddalonym 40 minut od lotniska. . Nie jestem na studiach, bo nie dostałam się na medycynę i poprawiam maturę. Tylko teraz to tak wygląda. Certyfikat B2 z angielskiego zdaję w czerwcu, lotnisko, do którego ja mam 40 minut jest położone 45 min. od centrum miasta a doświadczenie... no cóż... jakie doświadczenie może mieć 19-latka, która się uczyła przez kilka ostatnich lat? A studia chcę rozpocząć od października W ofercie pisało na początku "studiujesz? Chcesz pracować na okres wakacji?", ale w wymaganiach mieli "wykształcenie średnie maturalne" a nie, że trzeba mieć na siłę status studenta (tu chodzi o to, że za osoby uczące się płacą mniejsze składki a ja również jestem osobą uczącą się) Bardzo mi na tej pracy zależy, to jedyna moja szansa na nią. Na pewnym blogu o podróżach ktoś dzisiaj napisał:" Właśnie przyszedł mail zwrotny od [nazwa linii], do których wysyłałem 2 tygodnie temu" Bardzo mi smutno z tego powodu Mam 2 konto na fb (fałszywe dane, nie chcę, żeby ktoś z moich znajomych widział, iż to komentuję), gdzie napisałam na ich głównej stronie na fb, kiedy można liczyć na odzew (było to koło 28 stycznia) Odpisali w komentarzu, że "rekrutacja trwa do momentu zapełnienia list kursów podstawowych, kandydatami spełniającymi wymagania rekrutacji. Odpowiedzi- tylko pozytywne- ze względu na ogromną ilość aplikacji- przekazywane są drogą telefoniczną do 4 tygodni po złożonej aplikacji" Myślałam nawet, że jeśli w ciągu tygodnia się nie odezwą (wysyłałam im CV we wtorek 24.01), to może sama do nich napisać w wiadomości prywatnej na fb coś w stylu "Witam, chciałabym spytać, czy można jeszcze liczyć na odzew? Do kiedy trwa rekrutacja?Swoje CV wysłałam jakieś ... temu i byłabym wdzięczna za odpowiedź..." Coś w tym stylu, żeby zwrócić ich uwagę. Wiem, że byłabym idealnym kandydatem (sporo osób mi to nawet mówi), bo zawsze kochałam temat lotnictwa (dodatkowo znam 2 języki, umiem pływać, uwielbiam pracę z ludźmi), ale boję się, że nawet nie zadzwonią i nie dadzą mi szansy, żeby się zaprezentować "...po 4 tygodniach od złożonej aplikacji..."- czyli jeśli ja wysłałam CV 24.01 to do 24.02 mam czekać? Poza tym oni piszą, że mają dużo chętnych, ale średnio 2-3 razy w tygodniu wrzucają na fb info, że trwa rekrutacja Powiedzcie, co mam zrobić, napisać do nich? Większość osób, co tam aplikuje to ludzie, którzy chcą po prostu sobie dorobić a to było zawsze moje marzenie. Zależy mi na tym P.S. oni piszą o drodze telefonicznej, a ten chłopak napisał, że dostał maila zwrotnego, nie rozumiem Niektórzy mówią, że na odpowiedź czeka się długo, bo czasem miesiąc albo 2, tyle że szkolenia zaczynają się w ostatni dzień marca, więc tydzień przed raczej nie będą przeprowadzać rozmów Jak myślicie? Pisać coś do nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×