Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Antykoncepcja z dimedic, zamawialyscie??

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoras z was zamawiala stamtad tabletki na recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zamawiam regularnie i wszystko jest ok. Na początku miałam wątpliwości, ale poczytałam regulamin na stronie, opinie w necie i postanowiłam zaryzykować. Raz na pół roku chodzę na wizytę kontrolną do ginekologa, a w międzyczasie zamawiam tabletki z Dimedic. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tivega

tomak.03041 kod rabatowy -25zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Korzystam od ponad roku - żadnych problemów, dobry kontakt z obsługą. Z czystym sercem polecam ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo

Korzystałam trzy razy i nie mam zastrzeżeń. Fajne rozwiązanie, można zaoszczędzić czas i pieniądze, jeśli ktoś chodzi do ginekologa prywatnie, tylko po recepty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeble

ja też skorzystalam 2 razy jak nie mogłam iść do ginekologa. polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela

Korzystam regularnie i za każdym razem wszystko przebiega bezproblemowo. Pamiętaj tylko, że musisz mieć aktualne badania lekarskie i przyjmować tabletki od przynajmniej 3 miesięcy. Wygodna opcja, mega oszczędność czasu. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

korzystam i sobie chwalę,wystawiają recepty transgraniczne,nie ma problemu z realizacją w aptece

jakby ktos chciał skorzystać z kodu uprawniającego do 25 zł zniżki to proszę AnnTro09170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola299

Ja stosuje naturalną antykoncepcję komputer cyklu myway. Precyzyjnie wiem kiedy mam dni płodne, nie truje się hormonami no i moje libido na reszcie jest na wysokim poziomie. Warto było rzucić to świństwo. Komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka

Dimedic jest w porządku, fajna opcja w awaryjnych sytuacjach, kiedy nie masz czasu na wizytę lub kiedy np. lekarz jest na urlopie. Polecam, jeszcze nigdy się nie zawiodłam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitka1

Korzystałam kilka razy, nie mam zastrzeżeń. Za granicą takie firmy działają od daaaaaaawna. Dobrze, że nowe pojawia się też w Polsce 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrona

Cześć, 3 zamówienia za mną i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Myślę, że z czystym sercem mogę polecić osobom, które mają komplet badań i przyjmują tabletki od jakiegoś czasu. Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelka

          Kod zniżkowy - wawerk04151

Aktualnie jestem w trakcie drugiego zamówienia z Dimedic. Za pierwszym razem wybrałam opcję z realizacja recepty przez nich - leki zapakowany w dyskretny sposób i doszły szybko. Naprawdę polecam. Tym razem zamówiłam samą receptę - z czystej ciekawości. Już opłacona, więc czekam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funny

Zamawiam od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Takie rozwiązania na Zachodzie znane są od dawna. U nas to nowość, ale dobrze, że możemy już korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka na drugie

objęta bachoryzowaniem do czwartego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Nigdy nie miałam żadnych problemów, a wczoraj złożyłam moje chyba 5? zamówienie. Ja bardzo chwalę sobie usługę 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena

Polecam. Zamówienie dociera po kilku dniach bez żadnych problemów 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

 

Recepta jest normalna papierowa i przyjdzie kurierem. A jeśli zamówimy tabletki to przyjdą z polskiej sieciówki aptek z paragonem itd. jeśli ktoś chce to może skorzystać z kodu rabatowego -25 zł na konsultację:  marta202285 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frania34

Dziewczyny, weźcie też pod uwagę  naturalną antykoncepcję. Ja zamówiłam ze strony naturalnej płodności świetną diafragmę caya. Nie ingeruje w hormony a jest bardzo solidnym zabezpieczeniem.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też zamawiałam i wszystko było ok .

Podaję kod promocyjny iwonaa09111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia

Fajne rozwiązanie dla osób, które mają mało czasu. Trzeba wziąć pod uwagę, że przesyłka zajmuje kilka dni. Poza tym taniej i szybciej niż u lekarza, nawet prywatnie! No i w Dimedic jest nie tylko antykoncepcja. Zdarzyło mi się też zamawiać receptę na inne schorzenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Na początku się bałam czy to nie oszustwo ale skorzystałam i korzystam do dziś. Recepty wysyłają normalne, papierowe z podpisem lekarza itd a jeśli zamówimy tabletki to przyjdą z polskiej sieci aptek z paragonem itd. Korzystajcie z kodu rabatowego -25 zł na konsultację: marta202285

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta

ja osobiście zrezygnowałam z pigułek bo zaczełam mieć problemy z żyłami i ciężkimi nogami, lekarz zaproponował domową diafragmę typu caya którą zakłada się przed stosunkiem łącznie z żelem plemnikobójczym, chyba zdecyduje się na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Ja zamawiałam i polecam, nigdy się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olxa

Ja też nigdy się nie zawiodłam. Dla mnie to bardzo duże ułatwienie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach wystarczy umówić się do ginekologa na teleporadę i poprosić o wystawienie rocznej e-recepty na 12 opakowań. Legalnie i bezproblemowo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×