Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiredmedia

Hurtowa sprzedaż paliw Mazowieckie

Polecane posty

Gość wiredmedia

Witam, interesuje mnie firma zajmująca się hurtową sprzedażą paliw w Mazowieckim. Pisałem już w nie jednym temacie, jednak do tej pory nie uzyskałem satysfakcjonującego kontaktu. Jeżeli ktoś ma propozycję współpracy, proszę o kontakt mailowy: wiredmedia@gmail.com Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cysternami jeździ firma LOMAX z Warszawy, zajmują się również sprzedażą paliw. Mam ich w zanadrzu do polecania, bo sam z nimi współpracuje. Usługi mają w dobrych cenach, nie przypominam sobie żebyśmy mieli jakieś z nimi kiedykolwiek problemy, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzę stację benzynową na granicy Mazowsza z Mazurami. Paliwo zamawiam od hurtowni paliw www.nazalinaft.com Oferują dobre paliwa w odpowiednich cenach, więc polecam wam podjąć z nimi współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek

Polecam kontakt do firmy Lomax  Hurtownia Paliw z Warszawy na  Alejach  Jerozolimskich  85/21. Hurt paliw motoryzacyjnych i grzewczych to dziedzina, w której hurtownia Lomax specjalizuje się od 2000 roku. Firma oferuję wysokiej klasy olej opałowy, olej napędowy oraz benzyny zarówno dla klientów hurtowych, jak i w sprzedaży bezpośredniej. Kierowców zaprasza nasza stacja paliw . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDWARD

Znam doskonale tą firmę Lomax  i wiele lat współpracowaliśmy z nimi nimi i gdyby nie zakończenie działalności naszej firmy to dalej byśmy z nimi współpracowali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

Równiez polecam firmę Lomax hurtownie paliw. Współpracowaliśmy z nimi bardzo długo i ta współpracę pamiętamy tylko i wyłącznie pozywtywnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egon

Z innego rejonu to znam Auto-Benz – to hurtownia paliw w Gorzowie Wielkopolskim. www.auto-benz.pl/ Mają świetne ceny i dowożą zamówioną ilość paliwa we wskazane miejsce. Szybko i sprawnie dostarczają zamówienie a przy dużych zamówieniach dają rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×