Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

trójkąt

Polecane posty

Gość gość

Mój mąż zaproponował seks w 3kącie z drugim facetem. Chce mnie najpierw przelecieć, a potem pozwolić innemu mnie bzykać w czasie jak ja będę mu (mężowi) robiła ustami, a jak tamten skończy znowu mnie bzyknąć. Mówi że chodzi mu o jak największą satysfakcje dla mnie. Tylko, że ja mam zawsze z nim orgazm i po numerku jestem cała obolała. Boje się i nie wiem czym mam zgodzić, bo mnie nie będzie przyjemnie po takiej zabawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwunastokąt foremny
Skoro mówi, że chodzi mu o Twoją satysfakcję, powinien uszanować, że nie bardzo chcesz to robić. Jeśli się zdecydujesz to zawsze można wrócić do tematu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam fantazję że mój mnie bzyka w pupe i wtedy przychodzi drugi ktory wsuwa od przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fascynujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zona tez proponuje trojkat z moim kolega ale najlepsze jest to ze ona chce aby on ja bzykal we wszystkie dziurki i skonczyc w buzi a ja mam tylko siedziec****atrzec i ewentualnie walic sobie i nawet nie dotykac ich i nie wiem co o tym sadzic jak myslicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosna1984
orgazm? ja to ostatnio o nim kiedyś czytałam w gazecie. Mąż kończy w 2 minuty :( Może zamiast 2 faceta zaprosicie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosna jesteś chętna? Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1999
pewnie cos na boku wychaczyl i ma wyzuty sumienia wiec chce ci pozwolic sie poscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosna1984
1984 bystrzaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczucha
spróbujcie najpierw z wibratorem. jak ci bedzie pasowalo to wtedy przemysl czy chcesz z prawdziwe wibro :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wibro jast z***biscie bo już próbowaliśmy ale jak mam tylko na nich patrzec i sobie walic a oni sie beda pieprzyc no nie wiem sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×