Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HannaCze

ViaCamp obozy młodzieżowe

Polecane posty

Gość HannaCze

Witajcie, chcę wysłać córkę na obóz do ViaCamp na obóz z psem, czy ktoś zna dokładniej te firmę? Jako, że jest całkiem nowa chciałabym się dowiedzieć trochę więcej, obóz nazywa się "cztery łapki". proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena771
Moje dziecko jeździ już od lat z tą kadrą i każdego roku chce wracać na te obozy. Firma jest nowa natomiast kadra jest z innej firmy i ma wieloletnie doświadczenie. Profesjonalnie podchodzą do swojej pracy i najważniejsze jest to, że dziecko wraca z roku na rok zadowolone! Syna wysyłam w 2017 na zastrzyk adrenaliny, polecam gorąco ;) http://viacamp.pl/obozy/zastrzyk-adrenaliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś jeszcze się zastanawiała nad obozami to polecam wyszukiwarkę mirasol.pl . Mają samych sprawdzonych organizatorów (jak dotychczas :D ), moje dzieciaki i chrześniak już 2 lata korzystają z tej wyszukiwarki i w sumie to same znajdują sobie wyjazd, a my tylko zatwierdzamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obozy młodzieżowe viacam mogę polecić ;) My natomiast w tym roku wybraliśmy obóz fani czterech kółek http://viacamp.pl/obozy/fani-czterech-kolek ...i po wakacjach wystawimy opinię co do tego obozu - mamy nadzieję, że jak najbardziej pozytywną. Kadrę znamy osobiście a więc raczej nie ma możliwości negatywnej opinii :) No, ale życie pokaże! :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_magda1
Ludzie przecież widać gołym okiem, że większość tych wpisów to autoreklama firmy! Szukałam obozu dla dziecka i dokładnie sprawdzałam – firma ViaCamp dopiero powstała, więc nie ma żadnego doświadczenia w organizacji obozów, żadnych obozów dla dzieci zorganizować nie mogła! Komentarze niby uczestników typu „byłem na obozie ViaCamp, polecam” - kiedy żadnych obozów ta firma nigdy nie zorganizowała – to po prostu komentarze pisane przez firmę albo wynajętych pisaczy. To wszystko nastraja mnie negatywnie co do sposobu działania ViaCamp. Wszystkie opinie superpozytywne, wychwalające firmę. Jeżdżę na wyjazdy zagraniczne z różnymi firmami – typu Rainbow Tours, Itaka, Grecos itp. Każda firma bez wyjątku ma sporo wpisów neutralnych i negatywnych. I to dla mnie jest autentyczne, normalne. Na swojej stronie internetowej i na fb firma publikuje zdjęcia niby ze swoich obozów. Traktujecie potencjalnego Waszego klienta jak idiotę który niczego nie sprawdzi? Droga firmo, strzelasz sobie w ten sposób w kolano. Bo mojego zaufania w ten sposób nie zdobędziesz, wręcz przeciwnie. Skoro zaczynacie od oszukiwania potencjalnych uczestników, to nie mam zamiaru powierzać Wam swojego dziecka pod opiekę. I będę przestrzegać przed tym innych. Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz ciekawego obozu dla dziecka to zobacz ofertę biura http://ctravel.pl patrzyłam i mają sporo wyjazdów last minute na przykład do Grecji czy na Sycylię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwontru
@Magda_Magda1 Zaskoczę Cię, jako matka 2 synów byłam podczas tych wakacji w miejscu, gdzie firma organizuje obozy i muszę przyznac, ze zrobiła na mnie ta firma wrażenie. Tak, firma jest nowa natomiast wydaje mi się, ze chodzi tu o kadrę, która robi wrażenie na uczestnikach - w tym na moich synach. Chcieli bardzo jechać z tymi opiekunami, to ich puściłam - nie żałuję. Dzieciaki wróciły w wyśmienitym humorze a ja sama osobiście podziękowałam opiekunom, ze dzieci wróciły całe i zdrowe ale przede wszystkim zadowolone. Miałam okazję skorzystać z usług tej firmy a więc mam prawo do wystawienia jak najbardziej pozytywnej opini. Nie można wyciągać pochopnych wniosków tylko pierw sprawdzić a później oceniać.. zresztą dobra firma sama zyska zaufanie wśród klienteli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy można przyjechać własnym transportem i wziąć własnego quada? I czy są jeszcze miejsca na quadowy oboz na turnus 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudusiek__
@magda_magda1, przecież nikt nie każe Pani wysyłać dziecka, więc nie wiem skąd się pojawia taka nerwowość. Nie rozumiem tylko dlaczego Pani twierdzi, że ViaCamp nie organizowało swoich obozów, skoro na każdym zdjęciu widzę uczestników w koszulkach ViaCamp. Przeczytałam również dokładnie opinie innych osób i jest naprawdę dużo pozytywnych opinii, ale negatywnych również nie brakuje. Rozmawiałam nawet z kilkoma osobami, które brały udział w obozach ViaCamp i poleciły mi udział w ich koloniach. Mnie osobiście przekonał fakt obozów z YouTuberami i postanowiłam, że te wakacje wybiorę się z ViaCamp, bo baaardzo chce spotkać się z Ponkami. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacper9999
A ja byłem i mogę polecić. Quady z Robertem były najlepsze! :) super wspominam tez piłkę nożna i holowanie na XO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaban mnie ciśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Jedną z najlepszych opcji spędzania wakacji są obozy młodzieżowe w świetnym towarzystwie. Natknęłam się ostatnio na artykuł,w którym polecana jest także pewna dziedzina sportu -> http://www.caffepiwnica.pl/nauka-windsurfingu -na-obozi... polecam do zapoznania się z artykułem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja76
Polecam jak najbardziej obozy organizowane przez viacamp. Miałam trudności z uzyskaniem faktury ale już jest wszystko okej. Najważniejsze, że dziecko wróciło zadowolone z wypoczynku i planuje w następnym roku jechać z bratem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciosz1

Jade na oboz quadowy z ViaCamp w sezonie 2019. Byłem w 2018 i mega mi się podobało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka

Ja w tym roku spróbuję swoich sił na wodnej fieście. To jest obóz sportów wodnych
https://viacamp.pl/obozy/wodna-fiesta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viacamp

W tym roku jest totalna porażka. Sprzęt popsuty a kadra niekompetentna. Organizacyjnie fatalnie. W zeszłym roku było świetnie. Chyba firma za dużo zarobiła i teraz ma gdzieś swoich klientów przez co straciła zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koszmar lata

Właśnie odebralismy syna przedwcześnie z turnusu wodnej fiesty-zamiast wspaniałej przygody, zafundowalismy mu koszmar lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obóz qadowy_ porażka !

Wysłałam 14 -letniego syna na obóz quadowy sierpień 2019... Totalna porażka. Większość punktów programu imprezy nie została wykonana. Nie grali w piłkę, nie grali w kosza, nie pływali statkiem, nie było wyjść survivalowych, nie było nocnych wypraw quadami.. Ilość sprawnych quadów na cały obóz: 5 szt!!  Syn wrócił rozczarowany - ani razu sam nie jechał na quadzie. Wrócił też chory, bo w domku panowała wilgoć i chłód. Nie miał ciepłej wody przez dwa dni - w łazience jest jakiś stary gazowy bojler. Stan domków: w skali od 1 do 5 ocenił na 3-. Nawet kolonia nad morzem w szkole podstawowej bardziej mu się podobała.

Nigdy więcej Viacamp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2019 o 09:15, Gość obóz qadowy_ porażka ! napisał:

Wysłałam 14 -letniego syna na obóz quadowy sierpień 2019... Totalna porażka. Większość punktów programu imprezy nie została wykonana. Nie grali w piłkę, nie grali w kosza, nie pływali statkiem, nie było wyjść survivalowych, nie było nocnych wypraw quadami.. Ilość sprawnych quadów na cały obóz: 5 szt!!  Syn wrócił rozczarowany - ani razu sam nie jechał na quadzie. Wrócił też chory, bo w domku panowała wilgoć i chłód. Nie miał ciepłej wody przez dwa dni - w łazience jest jakiś stary gazowy bojler. Stan domków: w skali od 1 do 5 ocenił na 3-. Nawet kolonia nad morzem w szkole podstawowej bardziej mu się podobała.

Nigdy więcej Viacamp!

Dziękujemy za podzielenie się opinią.
Bardzo nam przykro, że jest ona negatywna. Stale staramy się poprawiać nasze usługi pod względem jakości i komfortu.

Odnosząc się do Pani opinii, iż niemożliwym jest, aby uczestnik nie brał udziału w grę w piłkę, lub kosza. Minimum 3 razy w ciągu turnusu organizowane są wieczorne wyjścia na orlik, gdzie uczestnicy mają możliwość gry w piłkę, koszykówkę lub siatkówkę. Również w dziennych zajęciach uczestnicy mają w planie takie wyjścia.

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku rejsów żaglówką. Rejsy organizowane są codziennie dla wszystkich uczestników, stąd dziwimy się, w jaki sposób Pani dziecko nie wzięło udziału w zajęciach. Często uczestnicy pragną zamienić swoje zajęcia na jakiekolwiek inne. Być może w tym przypadku tak również się stało?

Jeśli chodzi o wyprawy quadowe, są one atrakcją w programie obozu quadowego „Fani Czterech Kółek”. Obóz Paintballowo - Quadowy, lub „Paintballowo - Quadowo - Gokartowy nie posiadają w swoim programie nocnych wypraw quadowych. Jeśli chodzi o obóz quadowy, każdy z uczestników ma przynajmniej jedną nocną wyprawę quadową podczas turnusu.

Jeśli chodzi o 5 szt. quadów. Chcielibyśmy zaznaczyć, że liczba quadów biorących udział w zajęciach nie oznacza ilości sprawnych quadów. Wyprawy odbywają się na 5 quadach, ponieważ decydują tutaj względy bezpieczeństwa, do których się stosujemy. Grupa powyżej 5 czterokołowców biorących udział w zajęciach ciągnie za sobą zbyt duże ryzyko i niebezpieczeństwo. Chcielibyśmy zaznaczyć, iż umiejętności uczestników są różnorodne i nie możemy sprowadzać na uczestników niebezpieczeństwa, a takie się pojawia przy zbyt dużej liczbie quadów uczestniczących w zajęciach.

Na naszych obozach każdy z uczestników podchodzi do testu z jazdy na czterokołowcu (przy dokładnej asekuracji i ocenie instruktora). Następnie instruktor na podstawie przebytej jazdy przydziela uczestnika do grupy. Są 3 grupy poziomowe:

Grupa I: uczestnicy z największymi umiejętnościami prowadzenia, którzy są w stanie samodzielnie kierować quadem,
Grupa II: uczestnicy z dużymi umiejętnościami prowadzenia, natomiast mający od czasu do czasu problemy z manewrami,
Grupa III: uczestnicy z niższymi umiejętnościami prowadzenia, którzy mają problem z samodzielnym prowadzeniem czterokołowca i w tym przypadku wymagana jest pomoc instruktora.

Zarówno w grupie II, jak i III uczestnicy są asekurowani przez instruktorów, którzy zasiadają na tylnym siedzeniu quada. Oczywiście uczestnicy grupy III mają możliwość samodzielnego prowadzenia pojazdu, natomiast jeśli w pewnym stopniu stwarza to zagrożenie dla siebie i innych uczestników, instruktor ma obowiązek przejąć „stery”.

Jeśli chodzi o bojlery, każda zgłoszona usterka była naprawiana natychmiastowo. Jeśli był przypadek, że bojler nie działał prawidłowo, usterka zgłaszana była do osób kompetentnych. Co ciekawsze, bojlery nie znajdują się w łazienkach, tylko w kuchni, stąd nasze zdziwienie jest jeszcze większe. Fakt, w 2017 na wcześniejszym ośrodku, na którym organizowaliśmy nasze obozy i kolonie, bojlery znajdowały się w łazience. Natomiast od 2018 stacjonujemy na nowym ośrodku, gdzie bojlery znajdują się w kuchni.

Prosiłbym o dokładną rozmowę z dzieckiem, jak wyglądało to w jego przypadku.

Prosilibyśmy również o kontakt mailowy w celu dokładnej analizy uchybień. Aby potwierdzić również autentyczność opinii, prosilibyśmy o przesłanie numeru rezerwacji, imienia i nazwiska celem potwierdzenia rezerwacji.

Pozdrawiam serdecznie,
Robert Truszkowski
ViaCamp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2019 o 16:43, Gość Viacamp napisał:

W tym roku jest totalna porażka. Sprzęt popsuty a kadra niekompetentna. Organizacyjnie fatalnie. W zeszłym roku było świetnie. Chyba firma za dużo zarobiła i teraz ma gdzieś swoich klientów przez co straciła zaufanie.

Dziękujemy za podzielenie się opinią.
Bardzo nam przykro, że jest ona negatywna. Stale staramy się poprawiać nasze usługi pod względem jakości i komfortu dla naszych uczestników.

Odnosząc się do opinii, chciałbym wspomnieć, iż sprzęt, którego używamy jest sprzętem ekstremalnym i nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć kiedy może pojawić się mniejsza, lub większa usterka.

Oczywiście w tym miejscu przyznam, że w tym roku na II turnusie pojawiły się problemy z quadami. Pomimo naszych największych starań w celu usunięcia usterek, wciąż potrzebowaliśmy więcej czasu. Natomiast w ramach rekompensaty zaoferowaliśmy wszystkim uczestnikom obozów quadowych zniżkę 50% na dowolny turnus i na dowolną tematykę obozową. Blisko 80% skorzystało z takowej okazji. Aby jak najszybciej wyprostować ten incydent, ViaCamp w ekspresowym tempie zakupiło 3 całkowicie nowe quady Can-Am Outlander o pojemności 450 cm3 z roku 2019. Uczestnicy III turnusu mieli już możliwość udziału w zajęciach na nowych czterokołowcach. 

Tym gestem chcieliśmy potwierdzić, że ViaCamp stawia przede wszystkim na jakość używanego sprzętu.

W pozostałych tematykach obozowych nie odnotowano żadnych usterek w sprzęcie.

Prosiłbym również o sprostowanie pojęcia „niekompetentna kadra”, abym mógł również się odnieść. Wszyscy instruktorzy zatrudniani przez ViaCamp spełniają wszystkie oczekiwania w tematykach obozowych, w których biorą udział.

Zaufanie naszych klientów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Zależy nam na tym, aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie.

W celu dokładnego sprecyzowania uchybień, proszę o kontakt mailowy wraz z numerem rezerwacji, imieniem i nazwiskiem uczestnika. Jeśli uczestnik rzeczywiście został dotknięty brakiem możliwości odbywania programu obozowego, zaoferujemy zadowalające rozwiązanie.


Pozdrawiam serdecznie,
Robert Truszkowski
ViaCamp.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2019 o 05:23, Gość Koszmar lata napisał:

Właśnie odebralismy syna przedwcześnie z turnusu wodnej fiesty-zamiast wspaniałej przygody, zafundowalismy mu koszmar lata...

Dziękujemy za podzielenie się opinią.
Bardzo nam przykro, że jest ona negatywna. Stale staramy się poprawiać nasze usługi pod względem jakości i komfortu dla naszych uczestników.

Odnosząc się do opinii, prosilibyśmy o dokładne informacje, co było powodem przedwczesnego odbioru dziecka z obozu.

Po wielokrotnej dyskusji z kierownikiem obozu zapewnił mnie, że obóz sportów wodnych „Wodna Fiesta” odbywał się bez żadnych problemów.

W celu dokładnego sprecyzowania uchybień i potwierdzenia autentyczności opinii, proszę o kontakt mailowy wraz z numerem rezerwacji, imieniem i nazwiskiem uczestnika. Jeśli uczestnik rzeczywiście został dotknięty brakiem możliwości odbywania programu obozowego, zaoferujemy zadowalające rozwiązanie.


Pozdrawiam serdecznie,
Robert Truszkowski
ViaCamp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Dzień dobry,

numer rezerwacji: Kod (nr rezerwacji): F4K1178
nazwisko uczestnika: Szymon Tencza
Turnus VI

Kontaktowałam się z Panem w tej sprawie mailowo w dniu 25.09.2019 oraz dwukrotnie wysyłałam
pismo reklamacyjne, które do dziś oczekuje na odbiór w placówce pocztowej w Redzie, ponieważ nie odbieracie Państwo ode mnie korespondencji. Numer drugiego listu poleconego: 00659007734636221302 - proszę sprawdzić na stronie Poczty Polskiej. Pierwszy list polecony z reklamacją wrócił do mnie z powrotem...

pozdrawiam
Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obóz quadowy sierpień 2019

Załączam zdjęcie z pokoju syna podczas turnusu VI_ obóz quadowy_sierpień 2019. Czy to jest ten "nowy" ośrodek ?

https://www.globtroter.pl/zdjecia/286097,polska,mazury,ryn,viacamp,zakwaterowanie.html

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×