Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdradzil.nie przeprosil,zycie sie toczy dalej

Polecane posty

Gość gość

witajcie.Mam taka sytuacje.Dowiedzialam sie o zdradzie meza jakies kilka tygodni temu,udowodnilam mu.On od tej pory przestal sie do mnie odzywac,nie przeprosil,nie powiedzil nic na ten temat.Jest na mnie zly ze mu zycie sknocilam-dowiadujac sie o zdradzie.Mowi ze chce nadal mieszkac w domu bo nie wie co robic.Nie potrafie go wyrzucic z domu,bo sa dzieci.Tak trwamy,czy mozliwe jest takie zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec co powinnas zrobic w tej sytuacji, czy on Cie nadal kocha, mimo zdrady, co myśli, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Musicie porozmawiać. MUSICIE! Tak się nie da żyć ale ja wiem, że faceci jak coś "przeskrobią" to uciekają od trudnego tematu. Taka jest męska natura. P.S. Nie pozwól Autorko, żeby "obrażony mąż" Tobą zmanipulował tak, że to Ty ostatecznie poczujesz się winna. Uważaj na to!!! Pozdrawiam. Znawczyni Męskiej Natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty decydujesz jak chcesz żyć. Możesz wybierać, masz kilka rozwiązań. Nie musisz z nim rozmawiać jak nie chce, możesz traktować go jak powietrze. Możesz podzielić budżet i obowiązki domowe. Mieszkanie. Możesz wyrzucić go z mieszkania i wziąć rozwód. Ale to Ty decydujesz nie zdradzający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet możesz wybaczyć mu zdradę i przytulić do piersi kochanego misia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.32 misia to ty przytulałaś tirówko ale ci zwiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiełbasa strzał między sztachety wieśniaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko Ale masz buraka i pustaka w domu,no co za fiut,co za uj,zdradził i jeszcze focha strzelił,jaki biedny obrażony,urażony ,och,ach 😭 bo żona się dowiedziała.Tak nie postępuje meżczyzna 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było męża zaspokajać. Jak by wychodził z domu z pustymi jajami to by nie zdradzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat to przypadkiem nie projekt kafe ? Jakos infantylnie pobrzmiewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Winny zdrady zawsze znajdzie dla siebie usprawiedliwienie. A to że żony nie kocha, lub nie chce mu dać pobzykać, a może na złość żonie bo była krnąbrna i misia nie przytulała, a to testosteron itd...A w rzeczy samej to jest to niedorozwój umysłowy zdradzającego. I wykształcenie nie ma nic z tym wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to była zdrada fizyczna czy emocjonalna? Bo mój zdradził mnie emocjonalnie i podobnie się zachowywał, nadal jesteśmy razem, ale to wegetacja. Już go chyba nie kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadeptany motyl
Ja się wczoraj dowiedziałam o zdradzie. Napewno emocjonalna, fizyczna raczej też. Od 4 miesięcy to trwa. Boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiełbasa prowokuje, a idiotki łykają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, masz to na co się zgadzasz. Widać twój mąż winny się nie czuje, taką ma mentalność. Od ciebie zależy czy z kimś takim chcesz być. Do żalu jak i do miłosci i wierności nikogo nie zmusisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×