Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Spokojniedolata

" zimowy" Detoks jaglany

Polecane posty

Gość Spokojniedolata

Hej wszystkim;) pisze tu zeby podzielić sie z wami moim ostatnim postanowieniem dotyczacym diety... Z racji tego ze przez ostatnie miesiace troszke sobie pofolgowalam to i waga podskoczyla..mam troszke ponad 160 a waga z jaka wygladam w miare kobieco to okolo 60 kg teraz mam troszke ponad 7 kg wiecej...chcialabym to zrzucic ale nie koniecznie w kilka dni i nie za wszelka cene... Ostatnio natknelam sie na filmik na you tubie o detoksie jaglanym.... I zamierzam go od ndz wprowadzic w zycie..." zimowy detoks" polega na jedzeniu kaszy jaglanej i jablek w dowolnych ilosciach w kazdym posilku...kasza jaglana jest najzdrowsza z kasz ma wiele dobrych skladnikow i pozwala sie pozbyc zalegajacych w nas toksyn...jak myslicie warto? Ja sprobuje..jesli was to interesuje to moge zdawac relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tej diecie ponoc mozna zgubic nawet 5 kg w 5 dni...ale ta kasza fakt ma zalety. I to nie male...jablka tez zdrowe..wiec moze jako poczatek do wlasciwej diety ..jako detoks ekstra ..ponoc mozna go przeciagnac do 2 tygodni a potem dalej kasza z dodatkami i waga dalej w dol..dobry pomysl jutro poszukam w sklepie tej kaszyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojniedolata
Dietke albo detoks chcialabym pociagnac do konca miesiaca.Nie mam w zamiarze jedzenia suchej kaszy i samych jablek bo znam siebie i to na dluzszy czas nie przejdzie .. Na sniadania bede jadla kasze ktora bede gotowac dzien wczesniej z musem jablkowym...ewentualnie dodam cynamon..sniadania to chyba tak;)) na obiad i kolacje zamierzam jesc juz kasze z sosem...ale nie jakims kalorycznym albo chemia z proszku...pesto albo pomidorki krojone i koncentrat...przekaski to jablka..no i musze sie zaopatrzyc w zgrzewki wody.bo przy tej diecie to tez pomoze przy oczyszczaniu. A i jeden dzien w tygodniu zrobie male odstepstwo i wtedy pozwole sobie na jakis dobry obiadek moze na miescie ze znajomymi... Jesli chodzi o cwiczenia.to chodze na silownie z 2-3 razy w tygodniu..i planuje cwiczyc w domu o ile dalej bedzie motywacja to od niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze sa takie diety jednoskladnikowe. Po jednym dniu będziesz rzygala ta kasza a po dwóch rzucisz sie na jedzenie to ci gwarantuje. Sukces to tylko i wyłącznie STAŁE zmiany nawyków żywieniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzmi dobrze. :) nie jest to glodowka wiec super . trzymam kciuki.dodaje do ulubionych i bede tu zagladac co jakis czas i sprawdzac czy ci sie udaje. Pisz o efektach na bierzaco. Najwazniejsze pierwsze dni. Trzymam kciuki za dobre efekty i sama chetnie skorzystam z tego na poczatku wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojniedolata
Nie chce sie glodzic. To juz nie te czasy :p haha. Chce sie wstepnie oczyscic..a w tym mi pomoze kasza woda.. Poczytaj o jaglanej kaszy i jej wlasciwosciach i dobrych stronach...jest to napewno najlepsza i najzdrowsza z kasz to jest pewne. I nie zamierzam ciagle jesc tego samego....mozliwosci robienia sosow niskokalorycznych jest wiele wiec zawsze troszke warzywka oliwek pomidorkow przemyce...o to mozesz byc spokojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojniedolata
Aaaa...i chce podkreslic ze nie traktuje tego jako diete docelowa...chce oczyscic organizm z toksyn i zalegajacych syfow w moim organizmie dopiero potem stopniowo- tak jak mowisz..- bede wprowadzac zmiany w diecie i ukladac ja wedlug swoich potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiesz cos wiecej o tej kaszy?bo ja ciagle rezygnuje z diet bo sa wlasnie dlugie i niewielkie efekty przynosza.mam 10kg nadwagi i to ciagle mnie meczy. Znika3kg potem wraca znika i wraca. po takich zdrowych dietach tez mialam efekt jojo. Bo rzucalam sie na slodycze i fast foody. Wiec nawet tu by mi odpowiadlo. Zmienilabym tylko obiad. I tu do kaszy dodalabym albo jakiegos kotleta albo warzywka na parze. Sprobuje od poniedzialkucos pomyslec. Bo niedlugo wiosna i zdejmiemy te kurtki i nie chce boczkow grubych nog i brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kaszę dodaję do zup, zamiast makaronu czy ryżu...jem je bez śmietany tylko z serkiem naturalnym. Czasami robię sobie deser z kaszy :-) mianowicie, do ugotowanej kaszy dodaj*****ana zgniecionego widelcem i miód, mieszam, zamiast banana mozna dodac mango, lub starte jabłko ;-) Smacznego i na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Banana, nie wiem dlaczego wykropkowalo:-) Mozna jeszcze zrobic kotlety z kaszy, jak będziesz zainteresowana to napiszę przepis ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojniedolata
Kurcze super :) dziekuje za inspiracje..napewno cos wyprobuje...niedlugo zbieram sie i lece na male zakupy wiec miod i moze te banany jablka dorzuce do listy zakupow...jogurt albo naturalny serek tez :) beda w sam raz na sniadanko albo podwieczorek ;) Jezeli chodzi o te kotleciki to je chyba trzebaby bylo potem usmazyc a tego wolalabym uniknac...no chyba ze mozna zrobic je na parze to wtedy chetnie sprobuje i poprosze o przepis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja minimalnie podsmażam na posmarowanej patelni olejem kokosowym, ciekawe jak wyszlyby z piekarnika, może spróbuje :-) Przepis: ugotuj torebkę kaszy jaglanej, po ostygnięciu dodaj jajko i wszystkie przyprawy jak do kotletów mielonych, wszystko wymieszaj i zrób kotleciki ( jak mam to dodaje gotową przyprawę do kotletów mielonych, ale to już rzecz gustu :-) ) dobrze smakują z mizzeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i są jeszcze płatki jaglane, robię je tak jak owsianke...super na śniadanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej I jak Ci idzie dieta? Zrezygnowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×