Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewa S

praca biurowa

Polecane posty

Gość Ewa S

Firma będąca producentem w branży technicznej poszukuje Specjalisty ds. Sprzedaży. Praca stacjonarna w Warszawie na Targówku. Telefoniczna oraz mailowa obsługa TYLKO STAŁYCH KLIENTÓW. Praca wiąże się ze sprzedażą telefoniczną, ale nie jest to call center! Jest to również wprowadzanie zamówień do systemu, nadzór nad logistyką itp. Praca w bardzo fajnym i zgranym, kilkuosobowym zespole. Od poniedziałku do piątku 8-16:30, umowa o pracę! Zapraszam do kontaktu e.stekowska@hr.info.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o wiecej informacji co to za firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa S
Ja jestem pośrednikiem z Agencji Personalnej i na ten moment nie mogę udzielić takiej informacji gdyż obowiązuje mnie klauzula poufności. Oczywiście działa ona w dwie strony, więc również dane osobowe, które znajdują się w aplikacji, nie są przekazywane firmie. Jeśli po wstępnej rozmowie zarówno kandydat jak i firma wyrazi chęć dalszych rozmów, wówczas podajemy wszystkie szczegóły. Mogę natomiast dodać od siebie, iż firma ma strukturę międzynarodowej korporacji, natomiast w Warszawie znajduje się niewielki oddział, w którym pracuje kilka osób. Panuje tam bardzo miła atmosfera, zero wyścigu szczurów. Praca jest idealna dla osoby, która pragnie stabilnego zatrudnienia na lata. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można powiedzieć o kulturze pracę. Są takie osoby jak np. Agata Szczot, zajmująca stanowisko kierownicze, które absolutnie nie powinny pracować na stanowisku wyższym niż pomoc biurowa. Brak organizacji pracy, chaos, brak konsekwencji w podejmowanych działaniach i decyzjach, nie umiejętnośc przyznania się do nietrafnych decyzji. DLAczego ludzie bez kompetencji i umiejętności zajmują wysokie stanowiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×