Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Ile % szans daja adwokaci na wygrana???

Polecane posty

Gość gość

Mieliscie sytuacje ze prawnik daje male szanse na wygranie sprawy np. 10% a wy i tak wygraliscie? Niebede sie rospisywac na temat sprawy bo problem malo spotykany ale niewiem chyba szukam jakis nadziei ze jednak moze da sie wygrac mimo marnych szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jaka sprawa...naprawdę ciężko odpowiedzieć na to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa z zus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy prawnik tak mówi żeby więcej kasy wyciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo jak biorą kasę od rozprawy to też świadomie i z premedytacją przedłużają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak byłam kiedyś u Tomaszczyka w Warszawie i wykłada zawsze kawę na ławę, druga sprawa, że to bardzo skuteczny adwokat od takich spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc.

10 procent  to dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkka

Kojarzę tego adwokata Pana Tomaszczyk. Cieszy się dobrą opinią, jest rzetelny i skuteczny. Nie znam szczegółów Twojej sprawy, ale myślę, że warto się z nim skonsultować. Powie szczerze jak się sprawa przedstawia i co można zrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

myślę, że prawnicy mówią raczej jak jest, jak sprawa jest nie do wygrania, to odradzają jej zakładanie, przynajmniej ja się spotkałam z takimi praktykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Przerabiam teraz podobną sytuację i szukam sprawdzonego i godnego zaufania adwokata, albo przynajmniej porady prawnej. O mecenasie Tomaszczyku czytałam juz gdzieś wcześniej, czy ostatnio ktoś korzystał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaK

Ja całkiem niedawno korzystałam z pomocy Pana Tomaszczyk i szczerze polecam! Duża wiedza i doświadczenie, poważnie traktuje klientów. Warto się umówić na spotkanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Jestem po pierwszych konsultacjach z Panem mecenasem i faktycznie tak jak pisałyście świetne i indywidualne podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ta w JST jest cały zespół takich prawników z powołania, nasza sprawę prowadził akurat Pan Karol Wiecorski, bardzo rzeczowy facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałam Panią Iwona Sepioło , ona ma kancelarię w Warszawie. Poszłam do niej z polecenia ale też nie omieszkałam zapoznac sie z opiniami. Nie żałuje że postawiłam na nią bo sprawe wygraliśmy. Już na początku po zapoznaniu ze sprawą powiedziała mi czego mogę się spodziewac i jakie mamy mozliwosci. Nie owijała w bawełne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×