Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

bogactwo do oceny fota.

Polecane posty

Ile musicie oszczedzac zeby sobie podarowac to co ja mam tutaj na focie? Jesli robicie 8 godzin dziennie i dostajecie 10zl na godzine to w sumie caly miesiac 20 dni 1600zl. Kvrwa obawiam sie ze miesiac za 10zl na godzine to troche za malo.... Musicie na drugi miesiac wejsc, wtedy moze oszczedzicie troszke by po pol roku bylo was stac na to https://zapodaj.net/a9b4402f80938.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś, kto zarabia 1600, o ile myśli racjonalnie, nie kupi sobie drogich gadżetów. BTW sam chociaż zarobiłeś? Nie znam się na cenach Raybanów. Nie podobają mi się te bryle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a idz fajansiarzu,na sranie mi takie badziewia,wsadz se to to do piwnicy i nakryj szmatą zeby ci myszy tego nie osraly:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okulary rayban to snobizm. Ja nosze okulary tej firmy bo wiem ze sam znaczek niesie cos ze soba ;). Fajnie jest se chodzic w aviatorkach po miescie i uuu nie dla psa kielbasa biedaku hahah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty gupi gupku :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze to określiłeś: snobizm. Ja noszę rzeczy które są dobre, dobrze działają, upraszczają mi pracę. Nie muszę mieć znaczków. A tak poza tym wątpię, byś mi podskoczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bogaty a nawet bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BTW sam chociaż zarobiłeś? x Zarobisz to zaraz w ryja tepy pedale x haha jaki przegryw. Kogo obchodzą zasponsorowane okularki? dzieciak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ;). A raybanki czarne wy mi zasponsonsorwaliscie, bo z czyich pieniedzy jest renta jak nie z waszych? Zaplacilem chyba 360zl albo 430zl, nie pamietam. Listonos mi przyniosl pieniadze na ktore wy walujecie i polecialem zaraz do optyka ;). Wiec waruj patalachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dogadalibyście się z Noxelią. Oboje na rencie, przepieprzacie kasę na bzdury i uważacie się za lepszych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rente mialem bo jak ktos nie ma rodzica i jest w szkole to ma rente buraku. Te pieniadze byly mi sila wpychane do kieszeni. To sie bawilem ;). W styczniu rzucilem szkole we wrzesniu mialem wrocic, wiec do wrzesnia mialem rente ;). Ale 1 wrzesnis nie wstalem z lozka wiec i renta przepadla. Fajnie bylo zalatwic se jaranie a potem do restauracji isc na steka uhhh.. a w kaliszfornii na pizzy bywalem kilka razy w tygodniu ;). Renta dobra rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grasz na perkusji czy ta stopa to tylko do trzymania rzeczy słuzy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o k***a XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na perkusji nigdy nie gralem, ta stopa mi sie podobala to kupilem, 700 zlotych lekka reka. A kiedys moze perkusje sobie sprawie, to zaczne sie uczyc. Mistrzem jednak nie zostane, nie te rece nie ten wiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta stopa mnie rozwaliła. Aż chyba spadam pograć. Ale kupować coś dla znaczka to naprawdę głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typie to nie sa pierwsze okulary i nie ostatnie. Pierwsze mialem tommy hilfigery. Nastepne korekcyjne mysle by sobie zalatwic cos z polki 300 funtow wzwyz. Mysle o firmie tom ford. Dziwne ze oprawki same rayban w polsce chyba kolo 600zl kosztowaly a w anglii za mniej jak 200 funtow sie nie kupi oprawek rayban. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, zartowalem ;). Pierwsza perkusje dostalem jak mialem 9 lat. A stope kupilem z powodu palkera zach hill. https://youtu.be/DSwarLZARtI To jest palker i ja wam mowie ze same rece i rytmy to nie wszystko, liczy sie technika wy skvrwysyny jeebane kvrwa mac. Technika grania stopa. A ja wyznaczam sobie nowe kierunki grania na perkusji sam i tym kierunkiem jest Zach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze do niedawna myslalem ze na perkusji zagram wszystko no i dopoki nie wglebilem sie w ten album, odkrylem jak bardzo sie mylilem :D No kto kvrwa gra takie rytmy jak np. tutaj https://youtu.be/y3pSbzDTudQ A stopka pojedyncza ofkorz, na podwojnej stopie graja lamusy. W kolko te blasty i napieerdalanka ile mozna :(. Rizumiem w latach 90 i 80 to robilo furore, ale blagam. Prawdziwe granie to grac na jednej stopie jak mistrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie lepiej uzbierać pieniądze na korekcję wzroku laserem, a nie wydawać na markowe bryle 1600zł? :D:D Które i tak za rok nie będą modne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nosze okulary z wyboru a nie musu. Wole miec oprawki na oczach niz laserem se wzrok poprawiac. Zreszta wali mnke jakis laser, to wlasnie dzisiaj moda na laser jest, polaczki mysla ze jak sobie funduja laser to njewiadomo jaki zabieg, bo trzeba sie wykosztowac, pol roku odkladac, dla niektorych to wydarzenie jak wyjsc za maz kvrwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz zgadzem się z Evilem laserowa korekta wzroku jest od nie dawna i nie wiadomo jaki stan wzroku będzie za lat np 40 a autor ma jakieś 22 lata i jeszcze pożyje sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×