Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzień w którym pojawiła się forsa na ttv

Polecane posty

Gość gość

Co myślicie o tej parze która dostala 80 tys.Zamiast od razu brać się za piecyk bo nie mają cieplej wody, za okna i remont to kupuja telewizory, telefony, Xbox i expressy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to norma, ktoś kto nie przywykł do posiadania kasy nie umie planowa wydatkow... mam w rodzinie krewną ktora wygrała w lotto juz pare lat temu jakies 100 tys, od razu wielka plazma (pare lat temu te telewizory byly drogie, od razu rzucilo sie w oczy) kupili sobie wypasione Audi uzywane ale super, telefony, ekspres do kawy, lodowka, pralka, meble, konsola do gier, mase roznych glupot, pojechali na wakacje do Włoch na 2 tyg w kilka miesięcy kuzynka z mezem i 2 dzieci przepuścili calą kase i co ? nadal mieszkaja w budzie, gole pustanki nieotynkowane, w domu do d**y, ale mają 52 calowy telewizor w rozwalajacej sie chacie na wsi, jest lans, wszyscy w rodzinie jej to wypominaja że nie odłożyla dla dzieci np na prawo jazdy, na jakies kursy językowe, albo zeby na lokacie chociaz z polowe zostawili masakra teraz zapożyczają sie w providencie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wiedziała na no wydać. Laserowa korekta wzroku, prawo jazdy jakis amochod do 15 tys.i reszta na remont domu rodzinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym rozkrecila maly biznes. Na przyjemnosci wydalabym do 5 tys. Reszte zaplanowalabym dokonczyla prawko potem jakis samochod ale nie full wypas bo i po co. Zawsze marzylam o kwiaciarni:) Zapisalabym.sie na studia zaoczne na ktore mnie nie stac:( Reszta na lokate. Moze skorzystalabym z porady doradcy finansowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co to za program i o której jest nadawany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo idiota zawsze będzie idiota, żeby nie wiem ile dzieci napieprzył, szkoda tylko tych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest powtorka:) ciekawy program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż z ciekawości włączyłam :) bo takim ludziom wydaje sie ze to jest kupa kasy, krzyczą ze sa bogaci a tak naprawdę 80 tys to nie jest aż tak duzo. Pewnie starczyłoby im na wyremontowanie i urządzenie mieszkania ale im sie wydaje ze kupią za to wszystko co im sie podoba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się tak patrzy to faktycznie aż żal tych pieniędzy ale jak pomyślę ze byłabym na ich miejscu to nie wiem czy bym nie zwariowala to jest po prostu dowód na to że ludziom trzeba dac wędkę a nie rybę kto bd chciał to rybę zlowi a dając rybę zje i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się 80 tyś. to jest wcale aż tak dużo ale dla kogoś kto żył za 1000 zl miesięcznie to fortuna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończy się kasa i nie będzie jej stać na te wkłady do expressu. Mają po 20 czy 20pare lat 2 dzieci każde z innym ojcem, brak pracy i perspektyw. Nie za dobrze to wróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie ciekawy program i eksperyment spoleczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazlam na fb konto tej dziewczyny, i juz jest w zwiazku z jakims innym facetem, masakra, jaka patologia... A w programie zarzekała się, że to na 100% ten jedyny na całe życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten gość wybuchowy ale chyba chce coś zrobić w tym domu a ta kobitka to taki leniuszek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sie nazywa ta dziewczyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
b ciekawy program, jestem w trakcie oglądania pierwszego odcinka, dzięki za polecenie... Mam takie wrazenie, ze tv celowo wzięła takich ludzi, bo z góry wiedzieli, ze oni tej kasy wydac mądrze nie będa potrafili.. I jestem ciekawa, czy faktycznie dawali pełna swobodę uczestnikom programu, bo co by nakręcili, jakby np. zdecydowali sie cała kase włozyc na lokate, i koniec? Program by musiał trwac 15 minut góra.. A ta pierwsza parka to chyba faktycznie patola, bo ja jeszcze rozumiem ze moze nie wyjsc, i mozna miec dzieci z dwoma facetami, ale jak ona zaczeła z nim kręcic jak dziecko miało dwa tygodnie, to niezła jest... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W programie było napisane jak się nazywa, możesz sobie obejrzeć na player.pl jeszcze raz jak nie pamietasz, wole nie podawac tutaj czyichs danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok to podaj chociaz w ktorej minucie? bo ogladalam a jest juz w necie 1 odcienek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem w ktorej minucie, w kazdym razie wielokrotnie jak sie wypowiadala, to sie pojawial pasek z podpisem (w sensie imie i nazwisko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze ten program korzysta z aktorów podstawionych? Bo te programy ttv typu sprzątaczki i Niania, to sa całkowicie udawane, tzn graja aktorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz ja znalzlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś poda linka do jej fb bo ja mieszkam za granicą i nie mogę oglądać nic na player

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:17 nie sądzę. Są to prości ludzie i faktycznie tak sie nazywaja jak w programie i którzy wiedzieli że mogą dostać kasę i ja wydać wiec tak też zrobili i zgodzili się na emisję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej login na fb to KaSiaa199614

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem gdybym ja w wieku 20 lat dostala taka kase to tez bym kota dostała.Na ciuchy by poszlo.napewnoi w tym wieku racjonalnie nie myslalam. A teraz majac 33 napewno remont kuchni.Moze zmaiana samochodu;A czesc bym odlozyla na konto. i nie doruszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra, jeszcze tylko brakuje, zeby z tym nowym facetem zrobila sobie trzecie dziecko, to bedzie trojke z trzech ojców :( najbardziej dzieci w tym wszystkim żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się szuka po loginie bo nie wyświetla mi jej w samym Google ani w szukaj na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam zawsze racjonalna byłam, więc bym sporo planowała, a na ciuchy to bym chyba nic nie wydała, wprawdzie by mnie kusiło moje drogie hobby.. ale ta parka strasznie glupio postepuje, bo powinni w ich sytuacji chyba załozyc lokate, tzn z 5 tys długów pooddawac, bo mieli, to mieszkanie to zrobic niewielki remoncik za 5 tys.. bo w sumie tak sprawdzałam, i w tym miescie Radomiu to kawalerki bywaja w dobrym stanie z 4 pietrowych blokach za np. 75 000, mogliby kupic i to wynajac, tyle ze w tym miescie chyba rynek słaby, wiec byłoby pewne ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×