Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzień w którym pojawiła się forsa na ttv

Polecane posty

Gość gość
najbardziej dzieci w tym wszystkim żal... x dokładnie, biedne te dzieci, szook i koszmar takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tragedi ludzi robi sie najlepsze telewizyjne show. Przeciez wiadomo bylo ze takie niezaradne osoby nie poradza sobie z taka kasa i potrzebuja doradcy kogos kto im pomoze zaplanowac wydatki polepszyc ich byt. Kasa rozwalona bida dalej jest tylko dzieci w tym wszystkim szkoda. Niewiem czym kieruje sie tvn robiac programy. Smutno sie patrzylo na te dzieci pozostawione same sobie nie majacego swojego kata bawiace sie w tym syfie. Te pieniadze moglyby naprawde komus pomoc. Jest wiele ludzi sprytnych ktorzy dobrze wydaliby te pieniadze. A tak poszly na zmarnowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oglądałam, ale wiem jedno. Dziad dziadem pozostanie. Dziadostwo jest w głowie a nie w portfelu. Znam niejednego dziada, który nagle został obdarzony przez los dużymi pieniędzmi. I co? Kilka miesięcy, czasem lat i po forsie. Rozpieprzone na głupoty. Żadnych porządnych, zarabiających na siebie inwestycji. Znam też ludzi, którzy wyszli z domu w jednych, dziurawych portkach i dzięki głowie na karku i ciężkiej pracy dorobili się sporej fortuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten koleś z którym teraz jest w związku to już była z nim na weselu i w 2014 pod którymś zdjeciem on skomentował jej fire serduszkiem wiec może to jest ojciec tego starszego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy tak się podniecacie i analizujecie życiorysy tych ludzi? Nie macie swojego życia? Po co wam ta zabawa w detektywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no szczerze to ja nie mam... a poza tym zycie innych osob jest ciekawe tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie, bo ona mówiła, że ojciec dziecka mieszka pod warszawa z jakas kobieta, i ze generalnie mial problem z narkotykami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to dobra jest, zaraz sobie trzecie machnie z kolejnym i pozniej z kolejnym, już ten z tv miał być na całe życie. To do 30 na życzenie pisu jeszcze doklepie z 7 jak na obywatele przystalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe te niektóre programy, oglądam teraz Nasz nowy dom odcinek 82, rodzina zastepcza dziadków wychowuje wnuczkę.. Zabrano ją matce jeszcze w szpitalu, bo jak mówią "nawet nie chciała karmic"... cha cha odcinki sa na ipla tv szook co sie w tym kraju dzieje, ze zabieraja dzieci bo matka nie chce karmic piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bede analizowac kogos zyciorys bo jak ktos sie wystawia w takich show musi liczyc sie z ocenami i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta dziewucha p***b zamiast chatę remontować to fryzjer rzęsy paznokcie a w domu chlew. I założę się ze tę dzieci do przedszkola już nie chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie wczoraj to ogladałam i to było do przewidzenia. Ludzie myslą ze jak dostana 80 tys to nie wiadomo jaki majątek. To było do przewidzenia. generalny remont by ich tyle kosztował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:28 tylko ze to mieszkanie tego chłopaczka po babce a ona już z nim nie jest więc kasę by utopiow w jego mieszkanie a tak rozp******ila trochę na siebie, pewnie dobrze wiedziała że z nim nie będzie i wolała nie inwestowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, co się podniecacie, kasę przepuścił, ośmieszyli się przed połową narodu. Muszą mieć coś z głową żeby robić z siebie pośmiewisko, wić inaczej nie mogli tej kasy wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest wyreżyserowane przez tv oni musieli wydać tej trochę kasy żeby było schow a wy dajecie się jeszcze na to nabrać jak małe dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie rozwalilo jak ta laska zasponsorowala siostrze ciuchy i paznokcie koleżance :D i te ich teksty "stawiasz dzisiaj?" :o no kurde, fajni znajomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupi program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzałam właśnie. To wyglądało jak zabawa w dom :( Dzieci wychowują dzieci. Ten koleś chciał zrobić remont, ale dziewczyna wolała biegać po kosmetyczkach i ciągle podrzucała mu dzieci. Taka niby dama z hybrydowymi paznokciami, a dalej się myła w zimnej wodzie ;p Generalnie nic dobrego z tego nie wyszło, poza tym, że kupili sobie parę gratów do kawalerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co? Okazało się iż to dziewczyna zachowała zdrowy rozsądek A co nie którzy psy na niej wieszali.I nie głupio wam teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy drugi odcinek jest gdzies w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam odcinek. Uważam, że dziewczyna wyszła z tego obronną reką. Moze nie wykorzystali tych pieniedzy tak jak powinni ale przede wszystkim dziewczyna dostała bodziec aby zmienic swoje zycie. Brawo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie oglądam, ale patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w dzisiejszym odcinku Kasia naprawdę dobrze wypadła. Dobrze słyszałam, że oni mieli 50 tysięcy długu? Za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieli dług w spółdzielni mieszkaniowej, pewnie nie płacili czynszu.. w drugiej częsci dziewczyna sie jawi z lepszych barwach, ale dla mnie ta historia to zaden happy end. Rozstali sie w sumie przez te kasę, facet wrócił do nałogu? Znalazła prace w spozywczaku, i wynajmuje sama mieszknie, za jakis czas przeciez moze stracic te prace, z mieszkania moga ją wywalic. Nic im nie pomogła ta kasa, a to robienie dobrej miny do złej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da radę Kacha, niech kopnie dziada w d**e i róbi swoje. Kobiety są ZAWSZE silniejsze niż myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TYlko ze jak wynika z facebooka, ona już ma nowego gacha... :( chyba ta panienka nie potrafi zyc bez portek, i pracy tez już chyba nie ma, bo w rubryce zawód jest "pełnoetatowa mama"... Dlatego uważam, ze raczej nie jest nic lepsza od tego jej serialowego faceta, w sumie niezle się dobrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy kolejne odcinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×