Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

13 letnia corka wymyśla okropne rzeczy o moim partnerze

Polecane posty

Gość gość

Że on ponoć ją bije, że on ją wykorzystuje itd...jak mam z nią rozmawiać? Potrafi w histeria wpasc jak ma spac u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest coś na rzeczy. Lepiej się przyjrzyj temu wszytkiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjrzałam. Skłamała 2 razy że do niej się dobieral, tylko że akurat w tym czasie był ze mną więc jej nie wierzę jkuż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz, że zmyśla? Jesteś taka pewna? Ja też nie lubiłam chodzić do mojego ojca, po rozwodzie rodziców, po prostu, miałam z nim tak nikły kontakt, że się go bałam. Porozmawiaj z dzieckiem na spokojnie i idzcie do psychologa. Nie lekceważ takich rzeczy, jako matka masz obowiazek reagować na takie słowa i zachowanie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zlewaj swojego dziecka. Nawet jesli wymyślą to nie robi tego bez powodu. Może ona w ten sposób krzyczy o pomoc. Może coś się dzieje. Lepiej tego nie ignoruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może gowniara ma jakieś braki. Wyrzuć ja za drzwi i powiedz ze jeśli nie przestanie to pod mostem będzie mieszkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze chce mu wskoczyc na pal. U mnie tak bylo. Tylko moj tfu partner czekal az siksa skonczy 16 lat Raz przylapalam ich jak go ujezdzala w moim lozku ! Wypieprzylam gnoja na leb. Jej kazalam w********ac z domu, poszla do babci. To moje dziecko ale gnojowa niesamowita. Nie mam z nia kontaktu, tylko wiem ze jest goscinna w kroku nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.00 - już się lekcje skończyły czy leżysz w łóżeczku z katarkiem a mamusia napisała usprawiedliwienie do szkoły? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli córka faktycznie wymyśla to molestowanie, to musi byc jakiś powód. Obstawiałabym, że nie chce tam nocować, bo to dla niej obcy facet. Może ty poświęcasz mu cała uwagę, a ona jest w obcym mieszkaniu, zupełnie sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:18 o chuj ci chodzi idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 12.00 jak ty wychowalas to dziecko? Mi by w zyciu takie cos do glowy nie przyszlo, ale ja zawsze mialam dobry przyklad od rodzicow i tego samego ucze swoja corke. Pewnie naogladala sie jak mama zmienia partnerow i sama sie teraz nie szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×