Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jakie buty do pracy na magazynie??

Polecane posty

Gość gość

niedługo mam jechac do pracy sezonowej do Niemiec z agen cji pracy jo b, praca na magazynie przy pakowaniu towaru, jakie buty i strój "roboczy? będą odpowiednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odp. Metalem? Czyli takie BHP? Nie mam pojęcia, bo pierwszy raz do czegos takiego jadę i nie mam kogo zapytac o blizsze szczegoly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz dzięki wielkie za przydatne rady! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trampki dobre przy lekkiej robocie, ale jak magazyn to tylko buty z metalowymi noskami, żeby nóg nie pokaleczyć. Przedmówczyni ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jakies wygodne obuwie sportowe w którym bedzie Ci wygodnie. Najlepiej zajrzyj na https://emodneobuwie.pl/ wybierz co Cie interesuje i szybko zamów, maja bardzo szybka wysyłke, wiec w przyszłym tygodniu beda u Ciebie. Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwadjdd983
co ty pindolisz dziecko wyzej?JAkie modne?:( Jepbnij sie w ten pusty łeb:) przed kazda legalną ,praca fizyczną powinien miec szkolenie BHP,powinni go zapoznac z zagrozeniami w pracy (ktorych moze byc milion) ,powinien podpisac dokument ze szkolenie odbył.I powinni mu zapewnic stroj roboczy ( tak nakazuje prawo pracy). a NIEMCY napewno mają to sto razy skrupulatnijesze i tam sie tego baaaaardzo piluje....Napewno powinien miec kask na glowie (bo czasami sie towar wozkiem wklada 15 metrow nad glowę)...i NAPEWNO POWiniec mie c buty robocze z metalowym noskiem,zeby mu nic na gire nie spadło.(pracowałam w 5 marketach i wiem jak to wyglada).ZAden trampek,Adidas czy glan. ogarnijta sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
japonki sa najlepsze noga sie nie poci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieeee

To sa Polacy / spece od najgorszych robót - nie dziwie sie ze polaczki to owce do zarzynania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdf

Kalosze albo glany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem podobnego zdania. Szczególnie, ze praca w magazynie nie polega na siedzeniu na miejscu ale polega często na nieustannym chodzeniu. Dobrze jesli buty, które mamy na nogach sa komfortowe oraz dobrze sie w nich czujemy. Mój maż prowadzi włąsna firmę, nie bedę tutaj pisała czym się zajmuje, ale jest to firma z działu budowlano remontowego oraz kupuje dla pracowników ubrania robocze. Lepiej jest tutaj zawsze postawić na jakość oraz wybrac coś co będzie sie nosiło dobrze. Tak aby potem uniknąć konieczności ponownego kupowania odzieży roboczej.

Zerknijcie sobie do Ferlpol:

https://www.ferpol.pl/

Jest to spora hurtownia odzieży roboczej, znajdziecie tam ubrania dla wielu stanowisk pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×