Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Suknia slubna

Polecane posty

Gość gość

Błagam proszę o jakąś poradę! ! tak więc kupiłam już swoją sukienkę ślubna i właśnie niedawno byłam ma pierwszej przymiarce. Sukienka jest z gorsetem. Po tej przymiarce zaczynam.mieć. wątpliwości czy dobrze zrobiłam kupując ja. Tej gorset tak mnie ciśnie że aż oddychać w nim nie mogę. Do tego jestem bardzo nerwowa i wiem że na pewno dopadnie mnie stres w dzień ślubu i razem z tym gorsetem. chyba dostanę skretu kisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez gorsetu nie ma modelowania, a nie ma modelowania bez ucisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe że ze stresu czujesz to ściskanie. Albo zwyczajnie gorset jest źle wyprofilowany i należy go poprawić. Gorset nie może za bardzo cisnąć, zaraz złapiesz zadyszkę przy tańczeniu, będziesz się męczyć, mogą się zrobić otarcia pod suknią... Ja mam suknię bez gorsetu i też ładnie się układa, nie jest on konieczny, ale to zależy od tego jaką masz figurę/jaki kształt sukni ci się podoba, musisz sama zdecydować czy to odpowiedni model dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy następnej wizycie w salonie powiedz koniecznie, że Cię ciśnie, trochę się poluzuje i powinno być ok, gorset jest pewnie po prostu za ciasno wiązany albo zwyczajnie za mały, w każdym razie musi się dać coś zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja nie chciałam sukni z gorsetem, wybrałam cała koronkową Estella od Melory, kupowałam ją w salonie Magdalena w Olsztynie http://magdalena.olsztyn.pl/suknie/melory/ Zobaczcie w galerii, przepiękna, suknia, w bardzo romantycznym stylu, czuję się w niej cudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×