Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jestem zakochana od 5 lat

Polecane posty

Gość gość

Heej :* Sama nie wiem dlaczego dodaję ten post, myślę że chciałabym zobaczyć czy ktoś kiedyś też miał taki problem... Może szukam wsparcia. Naprawdę nie wiem Otóż 5 lat temu zakochałam się w chłopaku ktory nigdy na mnie nie zwracał uwagi. Nie było też mowy o jakiejś znajomości. Jedyne co nas łączyło to sytuacje kiedy on poniżał mnie i obrażał... Taak i teraz sb pomyslicie jak można zakochać się w dupku który jest dla cb wredny. Sama się zastanawiam dlaczego mi sie to zdarzylo xD od 3 lat nie widziałam go bo skończyłam szkole do ktorej z nim chodziłam. Ostatnio mialam chłopaka ale często przyłapywałam się na tym że gdy widziałam gdzieś imie/zdjęcie itd tamtego serce biło mi szybciej. Nie mogę być z nikim bo cały czas myślę o facecie który NIGDY nie będzie dla mnie osiągalny. Nigdy też nie doświadczyłam takich emocji jak wtedy gdy byliśmy razem w szkole. Pamiętam sytuacje na informatyce gdy on położył dłoń na mojej, żeby coś u mnie sprawdzić. To było nieziemskie. Niczyj dotyk nigdy więcej nie "parzył" jak jego. Nawet mojego chłopaka którego naprawdę kochałam. Chyba brzmię jak gówniara z gimnazjum :P ale 5 lat próbowałam się go pozbyć z głowy i nic. Nie myślałam o nim miesiącami a wtedy wystarczyła taka głupota jak polubienie przez niego mojego zdjęcia na fb, i wszystko wraca. XD Jak można być tak długo zadłużonym i to jeszcze w nieosiągalnym, gardzącym tobą w przeszłości facecie...? :P :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×