Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Angielski metoda socjalizatorska

Polecane posty

Gość gość

Hej koś może uczył się metoda socjalizatorską angielskiego? Na czym to w ogóle polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkoll
Ja także jestem zainteresowany tą metodą socjalizatorska bo ostatnio aż HUCZY W NECIE od tej metody - podobno to bardzo skuteczna metoda nauki angielskiego - dlaczego? Jaki kurs jest oparty o taką metodą socjalizatorską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy kurs oparty o metodą socjalizatosrksą to http://enlinado.pl/ - polecam zapisać się i sprawdzić te darmowe lekcję - sa genialne, zresztą jaka pozostała cześć kursu. METODA SOCJALIZATORKSA - TO NAUKA ANGIELSKIEGO Z PRZYJEMNOŚCIĄ :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok zaraz sprawdzę te lekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek Ponzań
Ja uczę się z tym kursem i trzeba szczerze przyznać, że to najlepszy autorski kurs języka angielskiego. Pan Darek świetnie wprowadza do świata języka angielskiego osoby początkujące takie jak ja - użyłem sie z tym kursem praktycznie od zera a teraz po 4 miesiącach już potrafię pogadać po angielsku. Kurs jest naprawdę genialny, pod względem wiedzy i możliwości, nieszablonowe podejście i możliwość nieograniczonych konwersacji z native-speakerami - naprawdę się opłaca :) Polecam i Pozdrawiam ekipę Enlinado, dzięki za pomoc w ważnych kwestiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie sprawdziłem tą darmową lekcję i faktycznie coś nowego - świetnie wytłumaczone zagadnienie :) dam znać jak reszta kursu bo jestem w trakcie jego zakupu tylko czekam na odpowiedź z ich strony na temat dostarczenia kursu - na maila sie dostaje te wszystkie wideo ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliusz998
jak kupisz na maila to dostajesz login i hasło do ich platformy i tam masz cały kurs :) świetna sprawa i bardzo wygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oglądałem ostatnio program w TV o nauce jerzyków obcych i polecali tam własnie metodę socjalizatorską... - podobno bardzo szybkie efekty w mówieniu po angielsku ale jeszcze jej nie testowałem, jestem na etapie poszukiwania kursu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi głównie o to, żeby dużo rozmawiać - socjalizować się z prawdziwymi obcokrajowcami, a nie tylko uczyć sięsztucznego języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak, to podejście do angielskiego jest prawdopodobnie najlepsze z możliwych i ucząc się w taki sposób, jesteś w stanie już w ciągu 3 - 6 miesięcy opanować język na tyle aby się swobodnie dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasada jest zawsze taka sama, zapier... trzeba :D bo jak se przewznaczysz godzinke dziennie to sie nie nauczysz nawet czeskiego. trzeba duzo bardzo duzo gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja rozmowa to podstawa a nie tylko nauka słówek, ja dziś rano zamówiłem enlinado i już sprawdziłem kilka lekcji - powiem wam, że naprawdę motywuje do nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te darmowe lekcje naprawdę w porządku - zastanawiam się tylko na jaki okres czasu kupuje się ten kurs? To jest na stałe czy np na rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIAŁĄ POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurs jest na stał - ja kupiłem i dostałem dożywotni że tak powiem dostęp do kursu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo skuteczna metoda nauki angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurs enlinado rewelacja :) bardzo dobrze nagrany, aż przyjemnie uczyć się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie metody jak socjalizatosrka są bardzo pomocne w nauce angielskiego i dedykowane są osobom, które chcą szybo nauczyć się mówić po angielsku. Dzięki takiej metodzie, która polega na socjalizowaniu się z ludźmi anglo-języcznymi czyli spędzaniu jak największej ilości czasu na rozmowach czy czacie szybko wprowadzamy i zagłębiamy się w języku angielskim - to przyczynia się, że nieświadomie zaczynamy myśleć po angielsku czego efektem jest szybsza i sprawniejsza nauka angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dla poczatkujacych jest dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealna dla początkujących i dla osób zaawansowanych, którzy chcą uczyć się rozmowy w języku obcym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marketing szeptany, sialalalala :D Ktoś się jeszcze nabiera na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uczyłem się z programem do angielskiego takim na telefon i nauczyłem się sporo słówek - polecam takie nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona4556
A jak wygląda nauka angielskiego z fiszkami? Działa to? idzie się tak nauczyć angielskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mnie świetnie to dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A jak wygląda nauka angielskiego z fiszkami? Działa to? idzie się tak nauczyć angielskiego?" xxx Idzie się tak nauczyć słowek, a język jest spójnym systemem i to nie tylko słowka, tak samo jak stos cegieł nie jest jeszcze domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pamiętajcie, ŻADNA metoda nie będzie skuteczna, jeśli nie włożycie w naukę odpowiednio dużo wysiłku, czasu i zaagnażowania. O cudownych metodach co to uczą biegle angielskiego w miesiąc możecie zapomnieć, chwyt marketingowy, pic na wodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta metoda socjalizatorska to chyba po prostu jakaś nowa wersja total immersion, ameryki nie odkryli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×