Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do osób, które współpracują z Ceneo

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie, czy jesteście zadowoleni ze współpracy? Otworzyłam właśnie sklep internetowy i myślę o podpisaniu umowy z nimi. Myślę, że warto, ale chciałabym przeczytać opinię osób, które mają doświadczenie z tym portalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem, ale pomysl tez o wspolpracy z Gruponem, portalami z kuponami rabatowymi moj znajomy kiedys prowadzil sklep i myslal ze tanimi cenami przyciągnie klientów, a to nie wszystko, niektorzy wolą doplacic a byc dopieszczeni ekspresową przesylką, bonusami w paczce etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzymaj sie z dala od grupy allegro placisz za przeklik wiec rownie dobrze moga uruchomic program ktory bedzie wchodzil do twojego sklepu a ty za kazde wejscie zaplacisz im kilkadziesiat groszy prowizji. kasa wyrzucona w bloto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porównaj na ceneo swoje ceny z konkurencją,jeżeli nie możesz zaoferować niższych lub podobnych to nie ma sensu .Zdecydowana większość wchodzących na ceneo zwraca uwagę na najniższą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 12:00 Co masz na myśli pisząc grupa allegro? Chyba nie chodzi o normalne aukcje, ale o coś innego? Czy mogłabym poprosić o sprecyzowanie? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grupa allegro to nazwa firmy wlasciciela i allegro i ceneo. oni robia zawsze tak aby wydymac innych sprzedawcow bo sami sa sprzedawca(agito) wiec w ceneo i tak beda wyswietlali wyniki tak aby kupujacy kupil w agito a nie u ciebie. u ciebie ma tylko klikac :D zobacz co sie stalo w allegro wpisz dana fraze i u gory zawsze masz aukcje agito albo innych firm ze strefy marek w ceneo twoj sklep bedzie tak samo pozycjonowany aby nie byl na poczatku listy. drugi minus ceneo to konkurencja moze ci zrobic kilka tysiecy przeklikow nic nie kupi a zrobi to po to aby ci nabic rachunek w ceneo na pare tysiecy :D nie plac nikomu za przeklik bo to strata pieniedzy. jak zalezy ci na przekliku to kup reklamy w google. placisz za czas nie za klik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży konkret, fajna pomoc. Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agito nie ma nic wspólnego z Allegro od ponad 2 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allegro nie należy już do Naspersa. Podobnie Ceneo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naspers sprzedał Allegro i Ceneo w zeszłym roku - http://m.onet.pl/biznes/kraj,t52nt4 Agito dalej jest w Naspersie, więc chyba się mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale która osoba? Patrzysz na KRS z 2014 roku i to KRS nieistniejącego już Stendi. Powtarzam - Naspers sprzedał Allegro i Ceneo. Dużo wczesniej Agito zostało połączone z emagiem, który został w Naspersie. Ceneo nie jest już w jednej grupie z emagiem. Czego tu nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×