Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Na przykład Kacper

Depilator

Polecane posty

Witam drogie Panie! Zbliża się Wasz dzień, a w związku z tym chciałbym swojej lubej kupić jakiś depilator. A kto się na tym będzie znał lepiej od Was? No więc tak, budżet to 80-100 złotych. Więcej ograniczeń raczej nie ma. Najlepiej jakbyście poleciły konkretne modele, nie tylko marki (może nawet linki?). Będę wielce wdzięczny za wszelką pomoc. Pozdrawiam, Kacper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria8811
Ten ze sferisu co koleżanka podała wyżej jest spoko, ja w prawdzie mam model 6422/01 ale to praktycznie ta sama seria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedzi! Może inne Panie też coś dopowiedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od kilku lat używam Panasonica z wymiennymi nakładkami i uważam, że jest niezawodny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najlepiej sprawdza się Panasonic. Bardzo dobry, dokładny depilator w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takiej cenie możesz kupić podstawowy depilator, bez nakładek. Najlepszym jakiego używałam w tym przedziale był Panasonic. :) teraz przeniosłam się na droższy, ale tamten też był ok. Goli dokładnie, nie podrażnia i jest trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tresunka
Na święta dostałam w prezencie depilator Braun Silk-epil 7. Bardzo dobry depilator, cichy, delikatny i dokładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alireczka
PaulaGość Dostałam ten laser od męża na gwiazdkę:) Nie mam pojecie czy kupował go właśnie w sferisie ale to be znaczenia Używam go od stycznia co tydzień, czyli już ''strzelałam'' nim około 5 razy, narazie z tego co zauważyłam włosy wolniej odrastają I są słabsze, ale nie wypadły, nie mam pustych miejsc na rękach czy nogach, narazie tak jakby się osłabiły, myślę, że trzeba więcej czasu żeby szczerze ocenić skuteczność laseru. Ciężko więc powiedzieć, czy bym go poleciła czy nie, ale jednak pełna nadziei, że włosy wypali mi na nogach :) napiszę, że TAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam za sobą kilka zabiegów ipl babylissa i jestem baaaaardzo zadowolona! Nareszcie bezbolesna, naprawdę komfortowa i bezpieczna depilacja! Szybki i długotrwały efekt zaskakuje normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babyliss jest teraz w promocji za zakup modelu G946E odbiera się 100 zł do sklepu Mohito. Tylko trzeba odesłać formularz i kopię dowodu zakupu produktu na adres podany na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też własnie się ostatnio zastanawiałam nad depilatorem świetlnym, ktoś jeszcze używa jakiegoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelaM91
Tak, ja mam Philips Lumea Prestige SC2005 / 00 (IPL), kupiony w sferisie już jakiś czas temu. Bardzo wydajna lampa, nawet z 5-7 lat może wytrzymać. Do tych depilatorów świetlnych wymagana jest tylko cierpliwość, depilacja łydki może trwać nawet 15 minut, a efekty widać po 3-5 tygodniach. Dosyć drogie, ale patrząć na wytrzymałość inwestycja się zwraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ciekawa sprawa, sama zastanawiam się nad kupnem nowego depilatora, bo obecny, no cóż, nie spełnia moich wymagań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonałe depilatory laserowe Rio do domowego użytku. Dostępne w kilku wariantach konfiguracyjnych i cenowych stanowią najlepszą alternatywę dla depilacji laserowej wykonywanej w salonach kosmetycznych. Urządzenia Rio sprawiają, że depilacja laserowa przestaje być elitarnym i problematycznym zabiegiem – można ją wykonać w domu za ułamek ceny depilacji gabinetowej. http://nplink.net/HSLr1Mtf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda lumea to moje marzenie .. drogawo ale może gdzieś jakieś raty 0% są na niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja postawiłam na depilację laserową w www.imageszczecin.pl. Bardzo dobra cena i super szybkie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elira
kucola Ostatnio widziałam raty 0% w sferisie, zerknij sobie może jeszcze mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minikaF
Ja kupilam dzisiaj na otwarciu Media Expert w Warszawie maszynke do włosów dla męża za 50 zamiast 80 zł. Nie parzyłam na depilatory akurat, ale prawie wszystko bylo tam w promocji, wiec moze warto zajrzec. Z tym, ze to chyba tylko taka okazja w dniu otwarcia.... ale warto to sprawdzic;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przerzucłam się ze zwykłego depilatora na model ipl babyliss, zdziwiłam się jak inna jest taka depilacja. Po pierwsze nie boli, po drugie jest bardzo szybka, kiedyś chodziłam na kilka zabiegów do kosmetyczki ale niestety ksozty trochę mnie przytłoczyły i dałam sobie spokój, zreszta na dojazdy też nigdy nie miaalm czasu, teraz mam swój depilator i robię sobie zaiegi kiedy mi pasuje i na pewno tak jest taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×