Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chciałbym Cie pieścic..

Polecane posty

Gość gość

Mam chęc zrobić kobiecie dobrze językiem...wyobraź sobie, że spotykamy sie w ustronnej łazience, podciągasz spódniczke, a ja zaczynam lizać ci pupę jednocześnie masując Ci cipkę...robisz się mojra, słysze jak Ci dobrze więc zdecydowanym ruchem sciągam Twój tułów w dół tak żebyś wypięła się mocniej, wsuwam język w Twoja mokrą i nabrzmiałą cipkę i pieszcze ją na przemian z tyłeczkiem. Wariujesz z podniecenia, a ja bawie się stojącym k*****m...chciałabyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsadź mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wchodze Ciebie od tyłu mocno aż po jaja...słyszę Twój stłumiony jęk...pieprze Cię mocno zadzierając jedną nogę na blat umywalki, wchodzę z całej siły gryząc Ci ucho, odwracasz do mnie twarz i zaczynasz mnie wyzywająco lizać i drażnić językiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalej mi pićke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sadzam Cie przodem do Ciebie, rozkładasz nogi szeroko i zdyszana i spocona szeczesz żebym Cię brał, zaczynam lizać Ci piersi, po czym całuję szyję kierując się do ust i gdy namiętnie Cię całuje wchodze mocno w Ciebie, przygryzasz mi wargę, odchylasz szyje do tyłu, a ja pieprze Cię rytmicznie liżąc szyje, wbijasz mi paznokcie w tyłek i dociskasz żebym robił to mocniej i mocniej...po kilku minutach zaczynamy razem dochodzić, a ja zalewam Ci cipkę gorącym strumieniem lepkiej spermy...nieprzytomny z podniecenia p*****le Cię jak oszalały, a Ty krzyczysz z rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swinie obrzydle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dochodzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaje w Tobie i całujemy się w tym szale namiętnie obejmujesz mnie, a ja rękami pieszcze Ci piersi, zdyszana patrzysz mi w oczy...chcesz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce..teraz odpoczywam po wybuchu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę...Pisz więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Zwykły seks Orgazmem uwienczony. Ona i On zdyszani i zadwoleni. Lecz orgazm jest radosny i szczesliwy Głośny. Gdy ona jego nogami obejmuje. Krzycząc-szczytuje. Gdy on w jej motyla nasienie przelewa- z rozkoszy..... omdlewa. Taki to jest seks. Wymagający 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Mam chęc zrobić kobiecie dobrze językiem...wyobraź sobie, że spotykamy sie w ustronnej łazience, podciągasz spódniczke, a ja zaczynam lizać ci pupę jednocześnie masując Ci c*pkę...robisz się mojra, słysze jak Ci dobrze więc zdecydowanym ruchem sciągam Twój " Fajnie piszesz hehe bardzo prowokujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie że Bog was widzi ,widzi co piszecie świnie obrzydliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Lecz czy seks jest zly? Lecz czy rozmowa o seksie jest zła? Czy czynię w tym momencie grzech wypowiadając -piszac-słowo orgazm, seks, mineta i nasienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre są i obrzydliwe ale pierwszy wpis jest raczej podniecające haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre są i obrzydliwe ale pierwszy wpis jest raczej podniecające haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciebie chciałabym pieścić
Jestem mokra jak kwiat pokryty rosą, pełna pożądania. Czuję dreszcze...może to chłód poranka bez Twych ramion...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo ciekawa kim jest autor tego ?? "Mam chęc zrobić kobiecie dobrze językiem...wyobraź sobie, że spotykamy sie w ustronnej łazience, podciągasz spódniczke, a ja zaczynam lizać ci pupę jednocześnie masując Ci c*pkę...robisz się mojra, słysze jak Ci dobrze więc zdecydowanym ruchem sciągam Twój " I dalszych wpisów . To jest bardzo bardzo dobrree

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie wasze wpoisy bez wyjątku są obrzydliwe!!tfu .Idz precz szatanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest obrzydliwe!!żaden wpis nie zrobił na mnie wrażenia!,totalnie żaden.Leczcie się!To jest chore!!Jestescie pod działanie szatania ,zginiecie w piekle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex i mówienie o nim ,nawet w taki sposób , jest normalny w tych czasach , ludzie stają się coraz bardziej odważni i otwarcie mówią o tych tematach a nawet jak by to robili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciebie chciałabym pieścić
Ciebie i tylko Ciebie pragnę pieścić językiem zmysłów... Wylizać Twój żołądź...każdą jego cząsteczkę i spijać Twój nektar...głęboko do gardła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jest autorem ?? Tego z 14:20 wpisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciebie chciałabym pieścić
Powiedz mi, że to Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam ochote nasrac ci na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam jak z chłopakiem pisaliśmy SMS-y jak byśmy się kochali co byśmy robili ze sobą , coś podobnego do wpisu z 14:20 , a później SMS-y wchodziły w życie To było cosss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem autorem i nie spodziewalem sie tylu milych wpisow, a tym bardziej, ze przywolam pozytywne wspomnienia z przeszlosci. Milo mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość jest autorem a kto ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×